Polska – Iran typy, o której grają, kiedy? (Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Oczekiwania są spore. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Reprezentacja Polski to bowiem absolutna światowa czołówka. Czy po raz kolejny zdołają to udowodnić na boisku? Polska – Iran Liga Narodów typy, o której grają i kiedy? Serdecznie zapraszamy.

Polska – Iran typy warte uwagi (21.07.2022)

Na starcie Polska – Iran typy, którym należy przyjrzeć się w pierwszej kolejności, przedstawiają się następująco:

Liczy się tylko zwycięstwo

Podczas zmagań grupowych można było sobie pozwolić na potknięcia. Poprzedni pojedynek z reprezentacją Iranu był zresztą tego idealnym przykładem. Na ten moment każde kolejny błąd będzie już zdecydowanie opłakany w skutkach. Nikola Grbic uczulił na to z całą pewnością swoich podopiecznych, ale przecież nikt nie jest idealny. Polska – Iran siatkówka typy na to, iż w ćwierćfinałowym boju dojdzie przynajmniej do czterech setów, wydają się być skrojone niemal wzorowo na to spotkanie. Persowie raczej nie oddadzą tego starcia bez walki. To byłoby zupełnie nie w ich stylu.

polska-iran-typy

Dla tych, którzy preferują szczyptę adrenaliny, mamy propozycję numer dwa. Zgodnie z nią widzowie zgromadzeni na hali w Bolonii byliby świadkami dokładnie czterech partii. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo wysoki, ale to zupełnie zrozumiałe. Ryzyko jest bowiem równie znaczące.

Polska – Iran ostatnie wyniki

Obie reprezentacje mierzyły się ze sobą w przeszłości już wielokrotnie. Jak wyglądały rezultaty tych potyczek? Oto krótka lista:

  • Iran – Polska 3:2
  • Polska – Iran 2:3
  • Iran – Polska 0:3

Kiedy Polska – Iran w Lidze Narodów Siatkarzy?

Rozpoczęcie starcia ćwierćfinałowego zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 21 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Iran w siatkówkę na żywo?

Transmisja live ze spotkania Polska – Iran będzie dostępna na antenach stacji TVP2 oraz Polsat Sport.