Polska – Japonia typy i kursy (Liga Narodów Siatkarek)

Biało-czerwone należą do elitarnego grona drużyn, które nie przegrały dotychczas choćby jednego meczu. Jak będzie wyglądał ten bilans po końcowym gwizdku starcia z podopiecznymi Masayoshi Manabe? Sprawdź Polska – Japonia typy, w których piszę na ten temat nieco więcej.

Polska – Japonia typy i kursy (19.05.2024)

Pojedynek na samiutkim szczycie. Tak śmiało można określić rywalizację pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Japonii. Obie drużyny idą przez najnowszą odsłonę Ligi Narodów jak burza. Polki zdają się być jeszcze o klasę lepsze od Japonek, gdyż w żadnym z trzech dotychczasowych meczów nie dały sobie wyrwać nawet jednego małego seta. Taka sytuacja nie może jednak trwać wiecznie.

polska-japonia-typy
fot. Icon Sport

Lata świetności drużny z Kraju Kwitnącej Wiśni dawno już minęły, ale nadal jest to jedna z lepszych reprezentacji na kontynencie azjatyckim. W skali całego świata również można ją zaliczyć do ścisłej czołówki.

Nie ukrywam, że obiecuję sobie po tym niedzielnym starciu całkiem sporo. Walka o kolejne cenne zwycięstwo będzie na pewno bardzo zacięta. Liczę mimo wszystko po cichu, że podopieczne Stefano Lavariniego zanotują czwartą wygraną z rzędu. Niewykluczone, że ta sztuka powiedzie im się dopiero po pięciu spektakularnych setach.

O której mecz Polska – Japonia w Lidze Narodów Siatkarek?

Przypominam tradycyjnie, że Polska – Japonia typy to nie wszystko. Warto bowiem znać także samą godzinę rozpoczęcia meczu, albowiem emocji będzie w nim prawdopodobnie całe mnóstwo. Oficjalny start ostatniego z meczów na tureckiej ziemi zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 19 maja 2024 roku.

Mecz Polska – Japonia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Oprócz tradycyjnej relacji dostępnej na antenach stacji Polsat Sport 1 istnieje jeszcze jedna opcja, by śledzić przebieg meczu z udziałem naszych wspaniałych dziewczyn.

OGLĄDAJ TUTAJ

STS pozwala oglądać najważniejsze spotkania siatkarskie wszystkim swoim klientom, jeśli Ci tylko spełnią wcześniej parę istotnych warunków. Oprócz rejestracji i złożenia premierowego depozytu należy jeszcze zagrać co najmniej jeden kupon za 2 PLN. Koniecznie trzeba to uczynić w przeciągu 24 godzin poprzedzających pierwszy gwizdek konkretnego starcia.