Polska – Kanada typy i kursy (Liga Narodów Siatkarzy)

Amerykanie w premierowym starciu najnowszej odsłony Ligi Narodów siatkarzy nie mieli z Polakami najmniejszych szans. Czy los reprezentantów USA podzielą za moment Kanadyjczycy? Oto Polska – Kanada typy. Serdecznie zapraszam.

Polska – Kanada typy i kursy (22.05.2024)

Wynik środowego spotkania z USA może robić spore wrażenie. Biało-czerwoni rozprawili się z rywalami praktycznie bez jakichkolwiek kłopotów, grając przy tym bez kilku swoich kluczowych zawodników. Młode Wilki z watahy Nikoli Grbica pragną jednak zdecydowanie więcej.

polska-kanada-typy
fot. Icon Sport

Czasy, w których to kanadyjska kadra występowała zazwyczaj w charakterze tzw. chłopców do bicia, poszły już raczej dawno w zapomnienie. Teraz ekipa z Kraju Klonowego Liścia poczyna sobie zdecydowanie lepiej.

Uważam, że świadomi tego Polacy będą unikać niepotrzebnej nerwowości. Liczę oczywiście, że cały mecz zakończy się  w miarę pewnym triumfem Olka Śliwki i spółki, ale widmo straty przynajmniej jednego seta będzie im cały czas mocno siedział w głowie.

O której mecz Polska – Kanada w Lidze Narodów Siatkarzy?

W poprzednim akapicie przedstawiłem Wam swoje autorskie Polska – Kanada typy. Do pełni szczęścia brakuje więc już chyba właściwie tylko kilku niezbędnych informacjo. Jedną z nich jest oficjalna godzina rozgrywania tego meczu. Ogólnodostępny harmonogram wskazuje, że Polacy powinni się pojawić na parkiecie około godz. 16:00 w dniu 23 maja 2024r.

Mecz Polska – Kanada siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Opcji, dzięki którym możliwe będzie obserwowanie relacji live z tureckiej hali jest co najmniej dwie. Ta pierwsza to tradycyjna transmisja na antenach stacji sportowych Polsatu. Tym razem przekaz na żywo znajdzie się na Polsacie Sport 1.

OGLĄDAJ TUTAJ

Istnieje również sposobność śledzenia poczynań podopiecznych Nikoli Grbica za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej firmy STS. Dostęp do takiej relacji uzyskają wszyscy aktywni klienci. Przez aktywność należy rozumieć posiadanie konta u lidera polskiej sceny bukmacherskiej oraz konieczność zawarcia przynajmniej jednego zakładu za 2 PLN na przestrzeni 24 godzin poprzedzających pierwszy gwizdek meczu.