Polska – Kanada typy na mecz siatkówki, kiedy grają, gdzie transmisja? (Liga Narodów 2022)

Po potyczce z bardzo wymagającym rywalem, jakim bez wątpienia była reprezentacja Brazylii pora na bój z Kanadyjczykami. Czy Polacy zgodnie z oczekiwaniami rozprawią się ze swoim niżej notowanym rywalem w szybkich trzech setach? Polska – Kanada typy, kiedy grają, transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Kanada typy (23.06, Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022)

Jesteście ciekawie, jakie Polska – Kanada typy są tym razem warte uwagi? Oto kilka naszych propozycji:

Wesołe popołudnie

Rywali reprezentacji Polski podczas bieżącej edycji Ligi Narodów dzielimy na takich, którzy mogą postawić naprawdę twardy opór Biało-czerwonym, a także tych, których powinno się odprawić z kwitkiem w tempie ekspresowym z jak najmniejszych nakładem sił. Kanada należy z całą pewnością do tego drugiego grona. Przewidujemy zatem, że batalia ta powinna zamknąć się w zaledwie trzech partiach. Rozpoczęcie każdej kolejnej będzie można chyba rozpatrywać w charakterze olbrzymiej sensacji.

polska kanada typy

Nawet w przypadku gdy podopieczni Nikoli Grbica przystępowaliby do tego spotkania w nieco rezerwowym składzie, to nasze Polska – Kanada typy bukmacherskie jednoznacznie wskazywałyby na pewny triumf aktualnych mistrzów świata. Teraz kiedy wiemy już, że wyjściowa szóstka Polaków będzie tą praktycznie najmocniejszą, to można raczej śmiało przewidywać, że ekipa z kraju klonowego liścia nie zdoła uzyskać zbyt dużej ilości punktów.

Ostatnie mecze Polska – Kanada

Jeśli sugerowalibyśmy się wyłącznie historią paru poprzednich pojedynków, to wynik meczu Polska – Kanada siatkówka 2022 mógłby być tylko jeden. Jaki? O tym przekonajcie się już sami.

  • Polska – Kanada 3:0
  • Kanada – Polska 0:3
  • Polska – Kanada 3:0

Kiedy grają siatkarze z Kanadą?

Początek rywalizacji Polska – Kanada 2022 zaplanowano na godz. 12:30 w dniu 23 czerwca.

Gdzie transmisja Polska – Kanada?

Już niemal tradycyjnie mecz siatkówki Polska – Kanada podobnie zresztą jak pozostałe starcia z udziałem reprezentacji Polski będzie transmitowany na antenach TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport