Polska – Kanada typy, transmisja, kiedy i gdzie oglądać Ligę Narodów siatkarek?

Dobre wejście w Ligę Narodów będzie dla reprezentantek Polski niezwykle istotne. Czy debiut Stefano Lavariniego w starciu o punkty okaże się szczęśliwy? Polska – Kanada typy, transmisja, kiedy i gdzie oglądać Ligę Narodów siatkarek?

Typy na Ligę Narodów siatkarek 2022: Polska – Kanada

Jesteście ciekawi, jakie Polska – Kanada typy powinny być warte Waszej największej uwagi. Spójrzcie więc na niniejsze propozycje:

Łatwiej nie będzie

Na przestrzeni sześciu dotychczasowych potyczek pomiędzy Polską a Kanadą tylko raz zdarzyło się, aby spotkanie zostało rozstrzygnięte w zaledwie trzech setach. Na powtórkę takiego scenariusza nie mamy raczej teraz co liczyć, gdyż analizując grę Polek w meczach sparingowych, można ewidentnie zauważyć, że potrzeba im jeszcze chwili czasu na znalezienie odpowiedniego rytmu. Strata jednej partii powinna być więc wkalkulowana w poczynania Biało-czerwonych.

polska kanada typy

Reprezentantki Polski podczas pierwszego z kilku turniejów, na które składa się tegoroczna Liga Narodów, zmierzą się kolejno z Kanadyjkami, Brazylijkami, Koreankami oraz Niemkami. Ciężko w tym zacnym gronie o łatwiejsze rywalki od podopiecznych Shannona Winzera. Ugranie przez Kanadyjki dokładnie jednego seta powinno być absolutnym maksimum, na jakie mogą sobie pozwolić Malwina Smarzek i spółka.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Polki z Kanadyjkami rywalizowały już dotychczas kilkukrotnie. Co cechowało te pojedynki? Wyjątkowa zaciętość. Możecie się zresztą o tym przekonać, analizując parę poniższych rezultatów:

  • Kanada – Polska 2:3
  • Polska – Kanada 3:0
  • Polska – Kanada 3:1

Gdzie z meczu Polska – Kanada transmisja?

Polska – Kanada transmisja na żywo będzie dostępna na antenie dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Polsacie Sport oraz TVP Sport.

FAQ

  • O której początek meczu Polska – Kanada?

Rozpoczęcie tego starcia planowane jest punktualnie o północy w dniu 2 czerwca 2022r.

  • Kto jest aktualnie trenerem kobiecej reprezentacji Polski w siatkówce?

Od początku stycznia tego roku funkcję tą pełni pan Stefano Lavarini.