Polska – Kanada typy i kursy (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Przed Biało-czerwonymi trzecie spotkanie w ramach turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. W niniejszym tekście znajdziecie na mecz Polska – Kanada typy. Siatkówka w najlepszym możliwym wydaniu ze strony naszych Orłów niemal 100% pewna.

Polska – Kanada typy i kursy (03.10.2023)

Nawet podczas ostatniego boju z Bułgarami reprezentantom Polski zdarzały się chwile słabości. Szczególnie w pierwszej partii podopieczni Cwetana Sokołowa byli niezwykle blisko rozstrzygnięcia tej części meczu na swoją korzyść. Doświadczenie i umiejętność zachowania zimnej krwi były jednak na szczęście po stronie Biało-czerwonych.

Patrząc na dotychczasową dyspozycję Kanadyjczyków, jesteśmy niemal pewni, że będą oni próbować urwać aktualnym mistrzom Europy przynajmniej jednego seta. Mamy tylko nadzieję, że na tym ich ambitne zapędy się zakończą. Nie chcielibyśmy bowiem kolejnego nerwowego spotkania jak to z reprezentacją Belgii.

polska-meksyk-typy
fot. Icon Sport

Raczej nie ma co także liczyć, że we wszystkich rozegranych setach Norbert Huber i jego koledzy z kadry będą zwyciężać w przysłowiowych cuglach. Ekipa z kraju klonowego liścia trafiła zdecydowanie z formą na kwalifikacje do IO, co zapowiada nam naprawdę ciekawe widowisko.

O której mecz Polska – Kanada w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich 2024?

Polska – Kanada typy już oficjalnie za nami, a więc pora poznać nieco więcej szczegółów na temat transmisji oraz daty i godziny rozpoczęcia omawianego pojedynku. Co do tego drugiego, to oficjalny start rywalizacji z Kanadyjczykami zaplanowano na godz. 10:00 w dniu 3 października 2023 roku.

Mecz Polska – Kanada siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Z potyczki Polska – Kanada transmisja będzie dostępna m.in. za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej firmy STS. Sposobność obserwowania Biało-czerwonych w akcji będą mieli wszyscy aktywni klienci bukmachera. Taki status można uzyskać poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Zwolennicy śledzenia meczów z udziałem Polaków w TV także nie mają się o co martwić. Relacja live z ich najbliższego starcia będzie dostępna na antenach TVP1, TVP Sport oraz Polsatu Sport.