Polska – Meksyk typy i kursy (Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich)

Biało-czerwoni mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Czy pora zatem na triumf numer cztery? Oto Polska – Meksyk typy. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Meksyk typy i kursy (04.10.2023)

Nie trzeba być wielkim specjalistą od siatkówki, by wiedzieć, że Polacy są murowanymi faworytami tego pojedynku. Od wielu lat nasze Orły to jedna z najmocniejszych siatkarskich nacji na świecie. Ilość zdobytych trofeów idealnie ten fakt potwierdza.

Le Tri mimo dzielnej postawy pewnych rzeczy nie są w stanie przeskoczyć. Brak choćby jednej wygranej partii we wszystkich trzech potyczkach kwalifikacyjnych dobitnie to potwierdza.

polska-meksyk-typy
fot. Icon Sport

Podczas spotkania Polska – Meksyk siatkówka będzie zatem wzorem dla innych wyłącznie w poczynaniach Biało-czerwonych. Całkiem możliwe, że Nikola Grbic pośle do boju “drugi garnitur” reprezentacyjny, ale to akurat absolutnie nie powinno nam przeszkodzić w odniesieniu korzystnego wyniku.

Wedle naszej opinii rywale z Ameryki Północnej nie zdołają sumarycznie przekroczyć liczby 70 punktów, a wygrana Olka Śliwki i spółki będzie najbardziej wyraźna w pierwszym secie. Czy ten scenariusz będzie miał szansę się ziścić? O tym przekonamy się już niebawem.

O której mecz Polska – Meksyk w Kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich?

Polska – Meksyk typy już za nami, ale warto także pamiętać, o której zaplanowano start samego pojedynku. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy gwizdek wybrzmi około godz. 10:00 w dniu 4 października 2023 roku.

Mecz Polska – Meksyk siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Jeśli chodzi o kwestię tego, gdzie będzie dostępna ze spotkania Polska – Meksyk transmisja, to w tej kwestii nie zmienia się absolutnie nic. Specjalną relację dla swoich klientów przygotowała m.in. firma STS. Dostęp do niej uzyskają jedynie aktywni gracze tj. tacy, którzy zawarli przynajmniej jeden kupon za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Niezmiennie wszyscy zainteresowani będą mieli także sposobność śledzić poczynania Polaków w TV. Przekaz live znajdzie się na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.