Polska – Meksyk siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Polska – Meksyk siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo
fot. Icon Sport

Już tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia pojedynku Polska – Meksyk. Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? Nieco więcej na ten temat poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Polska – Meksyk gdzie oglądać? Transmisja online

Mecz Polska – Meksyk siatkówka dzisiaj to zdecydowanie najciekawsze wydarzenie sportowe dla każdego polskiego kibica. Warto więc wiedzieć, iż wszyscy aktywni klienci firmy STS będą mieli okazję śledzić poczynania Olka Śliwki i spółki całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie zawrzeć przynajmniej jeden zakład za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dla tych, którzy nie trudnią się obstawianiem, zostaje transmisja w aplikacji TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl, a także poprzez platformę Polsat Box Go.

Gdzie oglądać Polska – Meksyk? Transmisja telewizyjna

Gdzie w telewizji będzie dostępna relacja live z pojedynku Polska – Meksyk? Siatkówka na żywo to od lat domena telewizji Polsat. Na antenach Polsatu Sport stosowną transmisję odnajdą więc wszyscy zainteresowani. Oprócz tego znajdzie się ona także na TVP1 oraz TVP Sport.

Polska – Meksyk siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

Oczekiwania wobec starcia z reprezentacją Meksyku są jasne i klarowne. Dla Biało-czerwonych powinna liczyć się tylko błyskawiczna wygrana jak najmniejszych nakładem sił. W dalszej perspektywie jest bowiem potyczka z dużo mocniejszą Argentyną. Tam o wygraną będzie na pewno dużo trudniej, stąd też nieco większe pokłady energii będą bez wątpienia potrzebne.

Na miejscu Nikoli Grbica posłalibyśmy do boju kilku graczy rezerwowych, aby Ci nabrali tak potrzebnego rytmu meczowego. Na całe szczęście o jakość ich ewentualnego występu nie mamy się co martwić. Posiadamy 12 wspaniałych siatkarzy. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że po raz kolejny uda im się udowodnić na parkiecie swoją wartość.