Polska – Niemcy typy i kursy (Liga Narodów 2023 siatkówka)

Sytuacja Biało-czerwonych w tabeli Ligi Narodów wcale nie jest zbyt kolorowa. Czy uda się ją poprawić podczas zmagań z sąsiadami zza zachodniej granicy? O tym w kilku słowach w tekście Polska – Niemcy typy i kursy. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Niemcy typy siatkówka (11.06.2023)

Zmiany w składzie naszej kadry na drugi z mini-turniejów tegorocznej odsłony Ligi Narodów to wyraźna oznaka tego, iż nasz selekcjoner wcale nie lekceważy wyniku, jaki mogą ostatecznie osiągnąć Biało-czerwoni.

polska-niemcy-typy
fot. Icon Sport

Opisując Polska – Niemcy typy musieliśmy więc skupić się na zakładach odnoszących się do zdecydowanej wygranej Bartka Kurka i spółki. Intuicja podpowiada nam, że samo spotkanie zostanie zakończone już po trzech setach.

Dorobek punktowy Niemców także nie powinien być raczej zbyt okazały. Jeśli nasi rywale zdołają przekroczyć magiczną barierę 70 punktów, to będziemy wielce zaskoczeni.

Polska – Niemcy kursy na mecz

Czy w sekcji Polska – Niemcy typy faworyzujemy zespół dowodzony przez Nikolę Grbica? Ależ naturalnie! Bukmacherzy robią jednak dokładnie to samo. Dowody takiego stanu rzeczy znajdziecie w niniejszym tekście:

  • Wygrana Polski – 1.10
  • Wygrana Niemiec – 7.00

Bezpośrednie mecze Polska – Niemcy

Analizując starcie Polska – Niemcy kto wygra tę rywalizację nie to raczej kwestia niepodlegająca dyskusji. W historii bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema reprezentacjami zdarzały się co prawda małe potknięcia naszych Orłów, jednak tym razem o podobnym scenariuszu absolutnie nie może być mowy.

  • Polska – Niemcy 3:2
  • Polska – Niemcy 2:3
  • Niemcy – Polska 0:3

Gdzie oglądać mecz Polska – Niemcy? Transmisja Ligi Narodów 2023

Polska – Niemcy mecz Ligi Narodów będzie z pewnością wydarzeniem wyjątkowo popularnym. Nie tylko wśród kibiców siatkówki. Jego transmisja w STS zgromadzi zatem na pewno całą rzeszę widzów. Dostęp do niej będą mieli jednak wyłącznie gracze zarejestrowani u tego bukmachera. Jeśli jeszcze nie należycie do tego grona, to czym prędzej warto to zmienić.

OGLĄDAJ TUTAJ

Co z transmisją w TV? Ta dostępna będzie na antenach stacji TVP2, TVP Sport oraz Polsat Sport. Start oczywiście około godz. 20:00 w dniu 21 czerwca 2023 roku.