Polska – Niemcy typy, zakłady, kursy i transmisja meczu Ligi Narodów siatkarek

Przekonująca wygrana nad Kanadyjkami i zdecydowana porażka z reprezentacją Brazylii. Tak aktualnie przedstawia się bilans podopiecznych Stefano Lavariniego podczas Ligi Narodów siatkarek 2022. Jaki rezultat będzie miało ich najbliższe starcie? Polska – Niemcy typy, zakłady, kursy i transmisja meczu.

Typy na Ligę Narodów siatkarek 2022: Polska – Niemcy

Oto Polska – Niemcy typy, którym należy się naszym skromnym zdaniem szczególna uwaga:

Wygrana o włos

Myśleliście, że reprezentantki Polski zwyciężą to spotkanie w przysłowiowych cuglach? Nic bardziej mylnego. Siatkarki znad naszej zachodniej granicy zdążyły już udowodnić w trwającej edycji Ligi Narodów, że tanio skóry raczej nie sprzedadzą. Jesteśmy więc niemal pewni, że tę potyczkę zakończy dopiero tiebreak. W takich okolicznościach przekroczenie proponowanej linii punktowej powinno być tylko formalnością. Liczymy, że Polska – Niemcy typy okażą się szczęśliwe. Po raz kolejny. Trzeba przyznać bowiem otwarcie, że szczęście nam dotychczas wyjątkowo dopisuje. Oby tak dalej.

polska niemcy liga narodów typy

Ostatnie bezpośrednie spotkania

Trzeba przyznać, że los dość często krzyżował drogi obu opisywanych reprezentacji. Jakimi rezultatami kończyły się te pojedynki? Sprawdźcie to w poniższym zestawieniu:

  • Polska – Niemcy 1:3
  • Polska – Niemcy 2:3
  • Niemcy – Polska 1:3

Polska – Niemcy transmisja na żywo

Gdzie obejrzeć Polska – Niemcy to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Spieszymy więc czym prędzej z odpowiedzią. Relacja live z tej potyczki będzie dostępna na antenach dwóch stacji telewizyjnych. Będą to kolejno Polsat Sport oraz TVP Sport.

FAQ

  • O której początek meczu Polska – Niemcy?

Rozpoczęcie tego pojedynku jest planowane na godz. 19:00.

  • Kto ma większe szanse na zwycięstwo?

Polska – Niemcy kursy wskazują na to, iż pełną pulę w tej batalii powinni zgarnąć gospodarze. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości? Czas pokaże