Polska – Serbia typy i kursy (ME siatkarzy 2023)

Wielkimi krokami zbliża się mecz ćwierćfinałowy podczas Mistrzostw Europy, a więc pora na Polska – Serbia typy. Siatkówka znów na świeczniku! Oby Biało-czerwoni podołali sporemu wyzwaniu i zameldowali się w kolejnej rundzie turnieju.

Polska – Serbia typy i kursy (12.09.2023)

Liczba tych najlepszych zespołów siatkarskich na Starym Kontynencie jest na tyle niewielka, że ich częste pojedynki bywają bardzo częste. Nie inaczej jest w przypadku pary Polska – Serbia. Siatkówka tych dwóch reprezentacji cieszyła oczy kibiców m.in. podczas mistrzostw w 2021 roku. Tam Polacy dwukrotnie ograli Serbów. Raz jeszcze w trakcie zmagań grupowych i po raz drugi, kiedy toczono bój o brązowy medal całej imprezy.

Podopieczni Igora Kolakovića pałają zatem bez wątpienia rządzą rewanżu. O szybkiej wygranej w raptem trzech setach nie będzie więc mowy.

polska-czechy-typy
fot. Icon Sport

Już od pierwszej partii dystans pomiędzy Polską a Serbią będzie raczej stosunkowo niewielki. Pozostaje mieć nadzieję, że nasze Orły w kluczowych momentach będą umieć zachować więcej zimnej krwi, gdyż niewykluczone, że w końcówce setów będą toczyły się wymiany na przewagi.

Dla Nikoli Grbica nie istnieje prawdopodobnie istotniejsze spotkanie niż ten wtorkowy bój ćwierćfinałowy. Liczymy więc, że uda mu się dostatecznie zmotywować swoich graczy. Podium ME miało być nadrzędnym celem Polaków. Bez wygranej nad Serbami realizacja tego zadanie będzie rzecz jasna absolutnie niemożliwa. Oby 50-latek miał to cały czas z tyłu głowy.

O której mecz Polska – Serbia na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Polska – Serbia typy już za nami, więc warto przypomnieć, że oficjalny start omawianego pojedynku zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 12 września 2023 roku. Rezerwujcie sobie czas. Nasze Orły będą potrzebowały żywiołowego dopingu!

Mecz Polska – Serbia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Co z relacją na żywo z tego spotkania? Gdzie będzie dostępna Polska – Serbia transmisja? Opcji jest kilka. Mowa tu np. o specjalnej relacji na stronie internetowej firmy STS, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Bukmacher wymaga tylko spełnienia jednego, małego warunku – bycia aktywnym graczem tj. takim, który zawarł przynajmniej jeden kupon za 2 PLN w przeciągu ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Ci niegrający będą natomiast mogli skupić swoją uwagę na przekazie live udostępnianym przez stację Polsat Sport. Na antenach sportowych Polsatu tegoroczne mistrzostwa transmitowane są “od deski do deski”.