Polska – Słowenia typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

W niniejszym tekście znajdziecie najnowsze Polska – Słowenia typy. Siatkówka w pięknym i jakże emocjonującym wydaniu niemal 100% pewna. Zapraszamy do lektury.

Polska – Słowenia typy i kursy (14.09.2023)

Jeśli macie problemy z sercem, to nie zalecamy raczej obserwowania w akcji naszych Orłów w pojedynku z reprezentacją Słowenii. Historia tej rywalizacji jak doskonale wiadomo jest dla Biało-czerwonych wyjątkowo bolesna, ale nic przecież nie może wiecznie trwać.

Pewne jest to, że rozstrzygnięcie pierwszego z czwartkowych półfinałów nie nastąpi po trzech szybkich partiach. Obie reprezentacje są na przysłowiowej fali, a ich forma podczas europejskiego czempionatu jest naprawdę godna podziwu.

polska-slowenia-typy
fot. Icon Sport

Przekroczenie linii przynajmniej 177 punktów przez Polaków oraz Słoweńców będzie raczej formalnością. Czwarty set także. Czy dojdzie także do partii numer pięć? Tego nie wie nikt, ale mając na uwadze niezbyt ciepłe relacje obu zespołów, a także chęć wyrównania rachunków z przeszłości można domniemywać, że tak. Zapowiada się nam zatem arcyciekawa batalia, godna imprezy rangi mistrzowskiej.

O której mecz Polska – Słowenia na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Polska – Słowenia typy to jedno, ale aby nie przegapić samego spotkania, warto także znać w ogóle konkretną datę oraz godzinę jego rozpoczęcia. Wedle oficjalnego harmonogramu półfinałowa potyczka z udziałem Biało-czerwonych powinna wystartować około godz. 18:00 w dniu 14 września 2023 roku.

Mecz Polska – Słowenia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Ze spotkania Polska – Słowenia transmisja będzie bez wątpienia jednym z najchętniej oglądanych podczas czwartkowego popołudnia. Co ciekawe będzie można śledzić jej przebieg za pośrednictwem kilku różnych źródeł. Mowa tu m.in. o stronie internetowej oraz aplikacji firmy STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dostęp do relacji na stronie bukmachera można uzyskać bardzo łatwo. Wystarczy posiadać aktywne konto gracza, które uzyskuje się poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

Oprócz tego tradycyjnie przekaz live znajdzie się również na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport. W tej kwestii od samego początku turnieju nie zmienia się absolutnie nic.