Polska – Słowenia typy i kursy (Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet 2023)

Jako że właśnie startują kolejne Mistrzostwa Europy kobiet, to najwyższa pora poznać Polska – Słowenia typy. Siatkówka znad Wisły znów ma szansę zatriumfować. Zapraszamy do lektury.

Polska – Słowenia typy i kursy (18.08.2023)

Dobra i pewna wygrana na inaugurację zmagań byłaby czymś, co może napędzić podopieczne Stefano Lavariniego do dalszej rywalizacji. Na całe szczęście Słowenki zdecydowanie nie należą do europejskiej, a tym bardziej światowej czołówki, dlatego też zwycięstwo Magdaleny Stysiak i jej koleżanek z kadry na przestrzeni trzech krótkich setów zdaje się być jak najbardziej prawdopodobne.

polska-slowenia-typy
fot. Icon Sport

Podczas starcia Polska – Słowenia siatkówka na równym poziomie możliwa jest chyba tylko podczas pierwszej partii. Obie reprezentacje powinny badać się wtedy wzajemnie, weryfikując tym samym dyspozycję dnia. Tylko w tej części meczu nasze dziewczyny mogą dać dojść do głosu rywalkom. Jeśli pozwolą na to w kolejnych fragmentach spotkania, to pewne i szybkie zwycięstwo może okazać się zupełnie niemożliwe.

O której mecz Polska – Słowenia na Mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet 2023?

Równie istotną informacją co Polska – Słowenia typy jest także data i godzina samego spotkania. Wedle ogólnodostępnego harmonogramu jego pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 18 sierpnia 2023 roku.

Mecz Polska – Słowenia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Mamy dla Was bardzo dobrą informację. Z meczu Polska – Słowenia transmisja będzie dostępna w kilku różnych źródłach. Jednym z tych najpopularniejszych będzie strona internetowa oraz aplikacja mobilna STS. Można uzyskać do niej dostęp w niezwykle prosty sposób. Wystarczy posiadanie aktywnego konta u bukmachera.

Jeśli jeszcze nie jesteście w gronie szczęśliwych klientów lidera branży zakładów wzajemnych w Polsce, to możecie stać się jednym z nich właściwie w mgnieniu oka. Wystarczy błyskawiczna rejestracja z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Tradycyjnie relację live z pojedynku reprezentantek Polski przeprowadzają także stacje TVP Sport oraz Polsat Sport.