Polska – Słowenia siatkówka dzisiaj: gdzie oglądać? Transmisja na żywo

polska-slowenia-dzisiaj
fot. Icon Sport

Przed Biało-czerwonymi najważniejsze spotkanie na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Chodzi oczywiście o potyczkę Polska – Słowenia. Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? Szczegóły poniżej.

Oglądaj tutaj

Polska – Słowenia gdzie oglądać? Transmisja online

Arcyważne starcie Polska – Słowenia siatkówka dzisiaj będzie można śledzić za pośrednictwem kilku różnych źródeł. Mowa tu m.in. o specjalnej relacji dostępnej na stronie internetowej oraz w aplikacji STS. Bukmacher udostępnia taką transmisję całkowicie za darmo. Jedynym wymogiem jest posiadanie aktywnego konta gracza, które można uzyskać poprzez zawarcie przynajmniej jednego kuponu na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

Oglądaj tutaj

Oprócz tego przekaz na żywo w internecie będzie dostępny także na portalu sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport oraz platformie Polsat Box Go.

Gdzie oglądać Polska – Słowenia? Transmisja telewizyjna

Relacja ze spotkania Polska – Słowenia siatkówka na żywo tradycyjnie znajdzie się również na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport.

Polska – Słowenia siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

Półfinał siatkarskich mistrzostw Europy to już absolutnie nie przelewki. Tym bardziej, kiedy po drugiej stronie boiska melduje się reprezentacja Słowenii tj. prawdziwa zmora Biało-czerwonych.

Jak bardzo Słoweńcy zaleźli za skórę naszym Orłom? Skalę tego zjawiska idealnie obrazuje fakt, iż w każdej z pięciu poprzednich odsłon europejskiego czempionatu to właśnie ekipa znad Adriatyku eliminowała Polaków z dalszego udziału w zmaganiach. Prawdopodobnie nie ma zatem na świecie drużyny, na której Kaczmarek i spółka chcieliby się w większym stopniu zemścić.

O łatwym i szybkim spotkaniu można w zasadzie zapomnieć. Polecamy nastawić się na długą i wykańczającą rywalizację. Oby z happy endem dla podopiecznych Nikoli Grbica.