Polska – Słowenia typy i kursy (Liga Narodów Siatkarzy)

Słoweńcy to obok Biało-czerwonych jedna z czterech reprezentacji, które nie zaznały jeszcze porażki w trwającej odsłonie Ligi Narodów. Czy po końcowym gwizdku niedzielnej potyczki ulegnie to zmianie? Sprawdź Polska – Słowenia typy, które skrupulatnie przygotowałem. Serdecznie zapraszam.

Polska – Słowenia typy i kursy (26.05.2024)

Muszę przyznać szczerze, że kursy bukmacherów na niedzielną potyczkę z udziałem Polaków są mocno zastanawiające. Słoweńcy do tegorocznej Ligi Narodów przystąpili w zdecydowanie gorszej formie niż chociażby w ubiegłym roku. Kamil Semeniuk i spółka pomimo gry w mocno eksperymentalnym składzie udowadniają natomiast kolejnym rywalom, że są absolutnie najsilniejszą reprezentacją na Starym Kontynencie. Szanse zagrożenia im przez Słowaków ja osobiście oceniam bardzo nisko.

polska-slowenia-typy
fot. Icon Sport

Męczarnie zespołu dowodzonego przez Gheorghe Crețu z Holandią oraz Kanadą jasno wskazują na to, że na chwilę obecną zespół ten jest o co najmniej klasę słabszy od naszych Orłów.

Uważam, tym samym, że zasadne będą w odniesieniu do zbliżającego się starcia Polska – Słowenia typy na mniej niż pięć setów. Polacy mają dosłownie wszystkie argumenty, aby zamknąć mecz na przestrzeni czterech partii. Liczę, że uda im się te moje słowa zamienić w czyn.

O której mecz Polska – Słowenia w Lidze Narodów Siatkarzy?

W paru powyższych akapitach zawarłem zdecydowanie najciekawsze Polska – Słowenia typy. Jedyna informacja, która jest Ci już w tej chwili potrzebna, dotyczy prawdopodobnie oficjalnego rozpoczęcia ostatniego z pojedynków w Antalyi. Organizatorzy zdecydowali, że podopieczni Nikoli Grbica wyjdą na parkiet punktualnie o godz. 13:00 w dniu 26 maja 2024 roku.

Mecz Polska – Słowenia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Wielkim zaskoczeniem nie jest prawdopodobnie fakt, iż relacja live z opisywanego starcia znajdzie się na antenach sportowych Polsatu. Tym razem będzie to stacja Polsat Sport 1.

OGLĄDAJ TUTAJ

Alternatywną opcją będzie śledzenie przebiegu potyczki ze Słoweńcami poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną STS. Bukmacher wymaga posiadania aktywnego konta gracza. Taki status uzyskuje się poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu za 2 PLN w STS na przestrzeni 24 godzin poprzedzających pierwszy gwizdek meczu.