Polska – Słowenia typy, kursy, o której i kiedy grają? (Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Chęć małej zemsty kołacze się z pewnością po głowach reprezentantów Polski przed pierwszym gwizdkiem spotkania ze Słowenią. Czy w aktualnej formie nasze Orły są w stanie pokonać dość dobrze dysponowanych podopiecznych Marka Lebedewa? Polska – Słowenia gdzie grają, o której i kiedy? Serdecznie zapraszamy.

Polska – Słowenia typy (10.07.2022) Liga Narodów 2022

Jesteście ciekawi, jakie Polska – Słowenia typy przykuły dziś naszą szczególną uwagę? Oto kilka świeżutkich propozycji:

Końcówka z przytupem

Pokazanie głównym rywalom do walki o złoto, iż aktualna forma jest naprawdę wysoka powinno być nadrzędnym celem Nikoli Grbica i jego podopiecznych w ostatnim ze starć grupowych tegorocznej odsłony Ligi Narodów. Rywal do realizacji tego celu nie jest wszakże idealny. Biało-czerwoni raz za razem borykali się ze sporymi problemami podczas starć z reprezentacją Słowenii. Niewykluczone, że tym razem będzie podobnie. Nasze Polska – Słowenia siatkówka typy są takie, że do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzeba będzie przynajmniej czterech setów.

polska słowenia typy

Zakład, który jest bezpośrednio powiązany z tym zaproponowanym powyżej, mówi, iż końcowy rezultat tej potyczki będzie przedstawiał się jako 3:1 dla naszych Orłów. Oczywiście jest to opcja tylko dla odważnych, na co wskazuje właściwie już sam jej kurs, jednakże istnieje sporo przesłanek, że podobny scenariusz może się ziścić.

Polska – Słowenia ostatnie wyniki

Obie ekipy spotykały się ostatnio ze sobą dość często i niestety niezgodne z prawdą byłoby stwierdzenie, iż Słoweńcy byli rywalami, którzy “leżeli” reprezentantom Polski. Nie wierzycie? No to rzućcie okiem na niniejsze zestawienie:

  • Polska – Słowenia 1:3
  • Polska – Słowenia 3:0
  • Polska – Słowenia 1:3

Kiedy Polska – Słowenia w Lidze Narodów siatkarzy?

Rozpoczęcie ostatniego z grupowych meczów w wykonaniu Biało-czerwonych zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 10 lipca 2022r.

Gdzie oglądać mecz Polska – Słowenia w siatkówkę na żywo?

Od samego początku tegorocznych zmagań sytuacja pozostaje niezmienna. Transmisje na żywo ze spotkań reprezentacji Polski odbywają się równocześnie na antenach kilku różnych stacji telewizyjnych. W tym konkretnym przypadku mowa o TVP2, TVP Sport oraz Polsacie Sport.