Polska – USA typy i kursy (Liga Narodów Siatkarzy)

W przeszłości to raczej Panowie wyznaczali trendy w polskiej siatkówce w wydaniu reprezentacyjnym. W najnowszym sezonie jako pierwsze do zmagań przystąpiły Panie i trzeba przyznać, że postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Czy podopieczni Nikoli Grbica zdołają im dorównać? Nieco więcej na ten temat w tekście Polska – USA typy.

Polska – USA typy i kursy (22.05.2024)

Bezpośrednie mecze Polaków z reprezentantami Stanów Zjednoczonych zawsze przynosiły masę emocji. Ćwierćfinał ostatnich mistrzostw świata czy też wielki finał poprzedniej odsłony Ligi Narodów to tylko dwa najświeższe przykłady. Teraz gdy nastąpi oficjalne otwarcie całkowicie nowej edycji rozgrywek, Amerykanie na pewno będą próbować zrewanżować się jednym ze swoich odwiecznych rywali. Nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

polska-usa-typy
fot. Icon Sport

Forma obu drużyn jest tak naprawdę wielką niewiadomą. Ekipa dowodzona przez Nikolę Grbica rozgrywała niedawno dwa sparingi, aczkolwiek ich wyniki z uwagi na spore rotacje w składzie trudno brać na poważnie. Ostatni oficjalny mecz w wykonaniu zespołu z Ameryki Południowej przypada natomiast na październik ubiegłego roku. Na czym zatem opierać swoje przypuszczenia tworząc Polska – USA typy?

Ja skusiłem się wyjątkowo bezpieczną opcję, jaką bez wątpienia są zakłady na liczbę rozegranych setów, a także punktów zdobytych przez Smitha i spółkę.

Na 99% zmagania nie zakończą się po trzech szybkich setach. Cztery interesujące partie to absolutne minimum. Niemal na pewno Amerykanie nie pozwolą się także przesadnie zdominować. W całym meczu ich dorobek punktowy powinien tym samym wynieść co najmniej 79 oczek.

O której mecz Polska – USA w Lidze Narodów Siatkarzy?

Jaka informacja jest informacją równie istotną co Polska – USA typy? Oczywiście dokładna godzina rozegrania premierowego starcia tegorocznej odsłony Ligi Narodów. Według oficjalnego harmonogramu Kamil Semeniuk i jego reprezentacyjni koledzy powinni wybiec na parkiet w Antalayi o godz. 19:00 w dniu 22 maja 2024 roku.

Mecz Polska – USA siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Przekaz na żywo ze spotkania Biało-czerwonych przeciwko kadrze USA będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport oraz TV4.

OGLĄDAJ TUTAJ

Fani zakładów bukmacherskich powinni natomiast pamiętać, że także mogą śledzić poczynania aktualnych mistrzów Europy, ale wcześniej muszą koniecznie założyć konto w STS i dokonać zawarcia co najmniej jednego zakładu za 2 PLN. I to najlepiej nie później niż 24h przed pierwszym gwizdkiem środowej batalii.