Polska – Włochy typy i kursy (finał ME siatkarzy 2023)

Za kilka chwil Łukasz Kaczmarek i spółka spróbują zapisać się na kartach historii polskiej siatkówki. Sprawdźcie, jakie Polska – Włochy typy w związku z tym starciem dla Was tym razem przygotowaliśmy.

Polska – Włochy typy i kursy (16.09.2023)

Bezpośrednia walka w ubiegłorocznych mistrzostwach o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej na świecie, to chyba idealny dowód na to, że ciężko znaleźć równie dobrze dysponowane zespoły co obie wspomniane reprezentacje. 16 września podobnie jak 11 września 2022 roku bardzo ciężko jest wskazać zespół, który mógłby przejąć zdecydowaną dominację w tym starciu.

Już od pierwszej partii gra będzie zatem niezwykle równa. Niewykluczone, że zwycięzca zostanie wyłoniony dopiero po zwycięstwie na przewagi.

polska-wlochy-typy
fot. Icon Sport

Podczas batalii Polska – Włochy siatkówka na absolutnie najwyższym poziomie będzie cieszyła oczy widzów przez bardzo długi czas. O odpuszczaniu z uwagi na stawkę spotkania absolutnie nie będzie mowy, dlatego też rywalizacja rozłożona aż na pięć długich partii wcale by nas nie zdziwiła. Oby tylko na koniec tego piątego seta to ręce naszych Orłów mogły powędrować ku górze.

O której mecz Polska – Włochy na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Pamiętajcie, że Polska – Włochy typy to nie wszystko. Warto bowiem znać także godzinę rozpoczęcia samego meczu, gdyż wielkie emocje będą miały miejsce już od pierwszego gwizdka sędziego. Jeśli zatem wszystko przebiegnie zgodnie z planem, to finał siatkarskich mistrzostw Europy powinien wystartować punktualnie o godz. 21:00 w dniu 16 września 2023 roku.

Mecz Polska – Włochy siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Zastanawiacie się pewnie, czy będzie dostępna ze spotkania Polska – Włochy transmisja na żywo. Na całe szczęście tak. Tradycyjnie widzowie dostaną kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest między innymi relacja na stronie internetowej oraz w aplikacji bukmachera STS. Dostęp do takiej transmisji uzyskuje się poprzez zawarcie przynajmniej jednego zakładu w STS na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

W telewizji poczynania dwóch najlepszych reprezentacji narodowych na Starym Kontynencie będzie można natomiast śledzić na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport.