Polska – Włochy gdzie oglądać finał ME siatkarzy 2023? Transmisja

polska-wlochy-dzisiaj
fot. Icon Sport

Prawdziwi kibice reprezentacji narodowej nie mogą się już zapewne doczekać, aż wybrzmi pierwszy gwizdek pojedynku Polska – Włochy. Gdzie oglądać finał ME siatkarzy 2023? Czy będzie dostępna transmisja online? O tym w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Oglądaj tutaj

Polska – Włochy gdzie oglądać finał ME siatkarzy 2023? Transmisja

Nie po raz pierwszy relację live ze starcia Biało-czerwonych online będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji firmy STS. Bukmacher wymaga jedynie posiadania aktywnego konta gracza. Można je uzyskać poprzez zawarcie jednego zakładu za 2 PLN w ciągu poprzednich 24 godzin.

Oglądaj tutaj

Stosowną transmisję wszyscy zainteresowani powinni także znaleźć w aplikacji mobilnej TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl, a także w dedykowanej platformie Polsat Box Go.

Mecz Polska – Włochy siatkówka dzisiaj będzie można śledzić także na antenach kilku stacji telewizyjnych. Jakich? O tym nieco więcej w kolejnym akapicie.

Gdzie oglądać Polska – Włochy ? Transmisja telewizyjna

Stacja Polsat tradycyjnie będzie miejscem, gdzie znajdzie się transmisja ze starcia Polska – Włochy siatkówka na żywo. Mowa tu konkretnie o antenach Polsatu Sport. Swoją odrębną relację przeprowadzi także TVP Sport. Obie transmisje rozpoczną się rzecz jasna około godz. 21:00 w dniu 16 września 2023 roku.

Polska – Włochy siatkówka dzisiaj – na co możemy liczyć?

To, że Polacy oraz Włosi znaleźli się w wielkim finale europejskiego czempionatu, nie jest oczywiście dziełem przypadku. Przypomnijmy, że obie reprezentacje tworzyły również parę finałową na ubiegłorocznym mundialu. Przez kilka ostatnich miesięcy nie zmieniło się zatem właściwie nic. Z tą małą różnicą, iż tym razem będziemy wyłaniać mistrza Starego Kontynentu.

Nikola Grbic wraz ze swoim sztabem ma zapewne prześwietloną drużynę rywali od tzw. deski do deski. Nawet w takich sytuacjach istnieje jednak element zaskoczenia. I właśnie na niego będzie próbował liczyć Ferdinando De Giorgi.

Oczywiście ściskamy mocno kciuki za występ Łukasza Kaczmarka i spółki, ale jesteśmy jednocześnie świadomi, że o ewentualną wygraną będzie piekielnie trudno. Liczymy, że Polacy po raz kolejny zostawią serce na parkiecie i dzięki temu pierwsze mistrzostwo od czternastu lat powędruje wprost do naszego pięknego nadwiślańskiego kraju.