Polska – Włochy typy i kursy (Liga Narodów Siatkarek)

Zwyciężczynie Ligi Narodów z roku 2022 celują w najnowszej odsłonie tych zmagań w powtórzenie tego wielkiego sukcesu. Czy Joanna Wołosz i spółka zdołają im w tym przeszkodzić? Polska – Włochy typy i kursy. Serdecznie zapraszam.

Polska – Włochy typy i kursy (14.05.2024)

Czasem prognozy bukmacherów dotyczące konkretnych wydarzeń przybierają naprawdę nieoczekiwany kształt. Z takim właśnie przypadkiem moim skromnym zdaniem mamy aktualnie do czynienia. Opierając się na oficjalnych wynikach z poprzedniego sezonu reprezentacyjnego, można bardzo prosto wywnioskować, iż to Polki były drużyną zdecydowanie lepszą. Dowód? Trzecia lokata i brązowy medal podczas Ligi Narodów i miejsce tuż za plecami Turczynek oraz Chinek.

Podczas tej samej odsłony zmagań kadra z Półwyspu Apenińskiego zakończyła swoją przygodę na ćwierćfinale. Pomimo tego legalni polscy bukmacherzy nadal faworyzują właśnie podopieczne Julia Velasco. Gdzie tu logika?

polska-wlochy-typy
fot. Icon Sport

Tworząc Polska – Włochy typy nie mogłem pominąć kwestii postawy naszych reprezentantek. Zakładanie się o ich zwycięstwo może rzeczywiście byłoby nieco ryzykowne, zwłaszcza w początkowej fazie turnieju, dlatego też ciekawą opcją wydaje się być gra na liczbę rozegranych partii. Liczę, że Panie powalczą na pełnym, pięciosetowym dystansie.

Nawet jeśli nasze dziewczyny finalnie nie wygrają na inauguracje Ligi Narodów, to miejmy nadzieję, że nie pozostawią po sobie wstydu i po zsumowaniu punktów z wszystkich setów liczba zdobytych oczek wyniesie co najmniej 92. Jak wiadomo, łatwo o to nie będzie, ale taka to już cecha charakterystyczna podobnych zawodów. W ich trakcie nigdy nie może być zbyt prosto.

O której mecz Polska – Włochy w Lidze Narodów Siatkarek?

Jako że przedstawiłem już Polska – Włochy typy, to jedną z niewielu niewiadomych jest przewidywana godzina rozpoczęcia spotkania. Wedle oficjalnego harmonogramu potyczka ta powinna wystartować około godz. 19:00 w dniu 14 maja 2024 roku.

Mecz Polska – Włochy siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Miejscem niezwykle przyjaznym siatkówce od wielu, wielu lat jest oczywiście stacja Polsat. To właśnie na jej antenach, a konkretniej kanału Polsat Sport 2 będzie można śledzić przebieg pojedynku Biało-czerwonych z Włoszkami.

OGLĄDAJ TUTAJ

Obserwować podopieczne Stefano Lavariniego w akcji będą mogli także wszyscy klienci firmy STS. Uprzednio należy oczywiście założyć konto u tego bukmachera i w przeciągu 24 godzin poprzedzających oficjalne rozpoczęcie meczu zawrzeć przynajmniej jeden zakład za 2 PLN.