Polska – Włochy typy, kiedy i o której, gdzie transmisja? (Liga Narodów Siatkarzy 2022)

W zupełnie odmiennych humorach, lecz z takim samym celem. Która z drużyn zdoła zakończyć to piątkowe starcie z kompletem punktów? Polska – Włochy typy, kiedy i o której, gdzie transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Typy na Ligę Narodów Siatkarzy 2022: Polska – Włochy

Oto jakie Polska – Włochy typy należy rozważyć w pierwszej kolejności:

Drugi garnitur równie dobry co pierwszy

Po ogłoszeniu czternastki, która ma reprezentować swoje możliwości w Ottawie, odczucia wśród kibiców były dość mieszane. Można było spotkać się z wieloma opiniami, iż Nikola Grbic podejmuje zbyt wielkie ryzyko. Ten jednak udowodnił, że doskonale wie, co robi. Podczas zmagań z Argentyńczykami przewaga Biało-czerwonych nie podlegała dyskusji choćby na moment. Prognozujemy, że z podobną sytuacją będziemy mieli do czynienia także podczas potyczki z Włochami. Wygrana w pierwszej partii powinna dodać sił naszym Orłom i zaprowadzić ich do łatwego i przyjemnego zwycięstwa.

polska włochy typy

Gładka porażka z Francuzami pokazała dobitnie, że ekipa z Półwyspu Apenińskiego zupełnie nie trafiła z formą na inaugurację Ligi Narodów. Liczymy, że Karol Kłos i spółka zdołają więc pójść za ciosem i do wygranej nad Włochami nie będzie potrzebne więcej aniżeli trzy sety.

Ostatnie wyniki

Podczas kilku ostatnich bezpośrednich gier stroną zdecydowanie przeważający byli Polacy. Nie wierzycie? No to spójrzcie na niniejsze zestawienie:

  • Polska – Włochy 3:0
  • Polska – Włochy 3:0
  • Włochy – Polska 0:3

Gdzie z meczu Polska – Argentyna transmisja?

Każdy chętny będzie mógł obejrzeć transmisję na żywo z tego pojedynku na antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

FAQ

  • O której początek meczu Polska – Włochy?

To spotkanie to propozycja dla prawdziwych “nocnych marków”. Jego pierwszy gwizdek zaplanowano bowiem na godz. 01:30 w dniu 10 czerwca 2022r.

  • Kto jest faworytem tego starcia?

Wydaje się, że nieco więcej szans na końcowy triumf ma reprezentacja Polski.

Zobacz bonusy Fortuny na Ligę Narodów Siatkarzy 2022.