Siatkarze LKPS-u Politechnika Lublin odskoczyli rywalom

Siatkarze LKPS-u Politechnika Lublin odskoczyli rywalom

Pewnie, bo 3:0 siatkarze LKPS-u Politechnika Lublin pokonali w sobotni wieczór drużynę Błękitnych Ropczyce. Zwycięstwo za trzy punkty pozwala podopiecznym Macieja Kołodziejczyka już na tym etapie rozgrywek myśleć o decydującej fazie play-off. 

KOMENTARZ TRENERA

Maciej Kołodziejczyk: – Na siatkarskiego Nobla nie zasłużyliśmy, ale zagraliśmy na tyle poprawnie, żeby zgarnąć trzy punkty. Cieszymy się ze zwycięstwa z Błękitnymi Ropczyce, tym bardziej że odskakujemy rywalom w tabeli. To pozwala nam już spokojnie myśleć o fazie play-off. Od poniedziałku wchodzimy z nowym mikrocyklem i nasze treningi będą cięższe. W dalszym ciągu będziemy spotykać się dwa razy dziennie, ale jeden tydzień poświęcimy wyłącznie pracy motorycznej. Na pewno rozegramy sparing z ekipą Huraganu Międzyrzec Podlaski. Dalsze decyzje będziemy podejmować na bieżąco. Wszystko uzależnione będzie od tego, jak zawodnicy będą się prezentować podczas przerwy, która nas czeka.  

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce LKPS Politechnika Lublin będzie pauzować.

LKPS Politechnika Lublin – KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)

LKPS: Szymon Seliga, Paweł Rejowski, Wojciech Kwiecień, Bartosz Jesień, Jakub Czubiński, Maciej Borris, Michał Cymerman (libero) oraz Paweł Toborek, Cezary Kostaniak, Wojciech Zięzio.

fot. Jakub Pecio (archiwum)