Siatkarze LUK Politechnika Lublin bezwzględni dla ekipy z Niebylca

Siatkarze LUK Politechnika Lublin bezwzględni dla ekipy z Niebylca

Dwa zwycięstwa po tym weekendzie mają na koncie zawodnicy LUK Politechnika Lublin, którzy w II rundzie fazy play-off pokonali Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka dwukrotnie rozprawili się z rywalami bez straty seta. Trzeci mecz pomiędzy tymi ekipami zaplanowany jest na 23 marca.

Maciej Kołodziejczyk:

O PIERWSZYM MECZU Z NEOBUS RAF-MAR SOŁEK CARS NIEBYLEC

Wygraliśmy dość pewnie, o czym świadczy wynik. Myślę, że byliśmy dobrze przygotowani do tego spotkania, ale to dopiero pierwszy mecz w II rundzie fazy play-off. W starciach u siebie najważniejsze jest dla nas podtrzymanie koncentracji, bo wiemy, że jesteśmy mocni u siebie na hali. Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że każdy rywal, który do nas przyjeżdża gra na pełnym ryzyku, dlatego istotne jest dla nas utrzymanie chłodnej głowy przez cały mecz. Na pochwałę po tym starciu zasługuje Jędrzej Goss, który był naszą pewną podporą w ataku.

LUK Politechnika Lublin – Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)

LUK: Kamil Durski, Jędrzej Goss, Szymon Pałka, Szymon Seliga, Kamil Szaniawski, Tomasz Kusior, Rafał Cabaj (libero) oraz Paweł Toborek.


Maciej Kołodziejczyk:

O DRUGIM MECZU Z NEOBUS RAF-MAR SOŁEK CARS NIEBYLEC

Jestem bardzo zadowolony nie tylko ze zwycięstwa, ale także z postawy zespołu. Cieszy to, że moi zawodnicy wyszli na parkiet pełni woli walki i determinacji. Oprócz tego, że idealnie zrealizowaliśmy założenia przedmeczowe, to każdy z chłopaków dołożył siatkarską cegiełkę do tego zwycięstwa. Na dane starcie mogę wystawić tylko sześciu czy siedmiu siatkarzy, lecz na taką grę pracuje cała dwunastka. Prowadzimy 2:0 w play-offach po wygranych w niezłym stylu i z tego mogę być dumny, a sam weekend naprawdę możemy zaliczyć do bardzo udanych.

LUK Politechnika Lublin – Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)

LUK: Kamil Durski, Jędrzej Goss, Szymon Pałka, Szymon Seliga, Kamil Szaniawski, Tomasz Kusior, Rafał Cabaj (libero) oraz Łukasz Zugaj, Wojciech Kwiecień, Paweł Toborek.