Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel typy, zapowiedź, transmisja 26/04/2022

Po zwycięstwie w pierwszym meczu nieco bliżsi awansu do wielkiego finału są aktualni mistrzowie Polski. Czy rezultat drugiej potyczki zapewni im definitywny grę o kolejne złoto do kolekcji? Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel typy, zapowiedź, transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel typy

Jeśli brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie dotyczące tego starcia, to zawsze możecie rzucić okiem na nasze Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel typy warte uwagi:

Wynik 1:1 po dwóch setach

Nie ukrywamy, że liczymy w tej potyczce na dość solidną dawkę emocji. Idealnym scenariuszem byłoby wygranie po jednej partii przez każdą z drużyn początkowym fragmencie tego pojedynku. Przy odrobinie determinacji gospodarzy taki przebieg meczu jest jak najbardziej możliwy.

skra bełchatów jastrzębski węgiel typy

Zachęcamy również do rzucenia okiem na nasz tekst dotyczący drugiej z par półfinałowych PlusLigi. Tam w bezpośrednim starciu mierzą się ze sobą ekipy Aluronu Warty Zawiercie oraz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Powyżej 157.5 punktów

Powtórka wyniku sprzed kilku dni jest raczej niemożliwa. Nie wierzymy bowiem, że bełchatowianie po raz kolejny dadzą się aż tak dominować przez siatkarzy z Jastrzębia-Zdroju. Być może sztuka przedłużenia tych zmagań do pojedynku numer trzy im się nie powiedzie, lecz ugranie seta bądź dwóch na pewno leży w ich zasięgu.

Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel pytania od graczy

  • Gdzie oglądać mecz Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem?

Relację na żywo z tego pojedynku przeprowadza stacja Polsat Sport.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Dużo więcej szans na końcowy triumf zdają się mieć siatkarze z Jastrzębia-Zdroju.