Trefl – ZAKSA typy i zakłady ✔️ 14 listopada 2021

W niedzielę Ergo Arena na pewno będzie wręcz kipieć od emocji. Wszystko za sprawą ciekawie zapowiadającego się meczu. Przed początkiem tej rywalizacji mamy Trefl – ZAKSA typy, które na pewno warto wziąć pod uwagę.

Kto wygra mecz? Oto nasze typy bukmacherskie na Trefl Gdańsk – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Gdańszczanie pewnie staną na rzęsach, by pokusić się o zwycięstwo, ale bez wątpienia nie będą mieć łatwo. ZAKSA idzie bowiem jak burza – do tej pory nie przegrała ani jednego spotkania w lidze. Czy miejscowi są w stanie sprawić niespodziankę? Spójrzmy na Trefl – ZAKSA typy.

Trefl ZAKSA typy

ZAKSA okaże się lepsza

Wykluczamy porażkę Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Ten zespół jest naprawdę mocno rozpędzony i sprawia problemy każdej drużynie. Gdańszczanie natomiast za bardzo nie mają pomysłu na skuteczną rywalizację z tym przeciwnikiem. Trefl przegrał aż pięć z ostatnich sześciu meczów przeciwko ZAKSIE. To bardzo wymowne.

Trzy sety i koniec

Przewidujemy, że to będzie szybkie spotkanie i punkty prędko pojadą do Kędzierzyna-Koźla. Naszym zdaniem wystarczą tylko trzy sety. Skąd taki pomysł? Wzięliśmy pod uwagę to, że aż trzy z czterech ostatnich spotkań Trefla kończyły się po trzech partiach. Warto rozważyć typ na trzy sety, tym bardziej że Trefl – ZAKSA kursy można uznać za atrakcyjne.

ZAKSA jest mocna!

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tym sezonie PlusLigi prezentuje się naprawdę dobrze. Dotychczas kędzierzynianie odnotowali siedem zwycięstw i otwierają ligową tabelę. Na ich koncie znajduje się 19 punktów.

Jeżeli chodzi natomiast o ekipę z Gdańska, to radzi sobie ona ze zmiennym szczęściem. Trefl ma 7 punktów, a na ten skromny dorobek złożyły się tylko dwa zwycięstwa. Ponadto zespół znad morza czterokrotnie musiał uznawać wyższość przeciwników.

Gdzie i kiedy Trefl – ZAKSA transmisja?

To spotkanie odbędzie się w niedzielę 14 listopada o 14:45. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Kluczowe pytania przed meczem w Gdańsku

  • Kiedy pojedynek Trefl – ZAKSA?
    Mecz zaplanowano na niedzielę. Początek o 14:45.
  • Gdzie oglądać?
    Transmisja prowadzona będzie przez Polsat Sport.