Trentino – Jastrzębski Węgiel typy i kursy (05.05.2024)

Maj to miesiąc, w którym dobiegają końca różnej maści rozgrywki. Zarówno te w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Turecka Antalyia będzie zatem w to niedzielne popołudnie prawdziwą siatkarską stolicą Europy. Jak dobrać najlepsze Trentino – Jastrzębski Węgiel typy? O tym nieco więcej w paru poniższych akapitach. Serdecznie zapraszam.

Trentino – Jastrzębski Węgiel typy bukmacherskie

Prawdziwym przekleństwem włoskich drużyn są od pewnego czasu zespoły mające swoją siedzibę nad Wisłą. Podczas dwóch poprzednich finałów z udziałem Trentino rywal bowiem także pochodził z Polski. Był nim jednak nie Jastrzębski Węgiel, a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W trwającym sezonie dużo lepszą postawą mogą się pochwalić jednak siatkarze z Jastrzębia-Zdroju. Czy wzorem zmagań z sezonów 2020/2021 oraz 2021/2022 Włosi ponownie będą musieli obejść się przysłowiowym smakiem? Nie ukrywam, że bardzo na to liczę.

trentino-jastrzebski-wegiel-typy

Ekipa z Półwyspu Apenińskiego nie może zaliczyć kończącej się kampanii do udanych. W lidze w udziale przypadło jej bowiem dopiero czwarte miejsce. W pucharowych rozgrywkach na terenie kraju maksimum możliwości okazały się fazy półfinałowe. Ostatnią okazją na zapełnienie klubowej gabloty cennym trofeum jest więc starcie w Lidze Mistrzów.

Starzy-nowi siatkarscy mistrzowie Polski nie będą na pewno dla nich łatwymi przeciwnikami. Jak znam Pomarańczowych, to ruszą oni do zmasowanych ataków już od pierwszego gwizdka sędziego. Nie widzę tym samym innego wyjścia aniżeli próba zakładania się o wygraną jastrzębian i dokładny wynik 3:1 właśnie na ich korzyść.

Trentino – Jastrzębski Węgiel bezpośrednie mecze

Mimo iż Trentino wraz z Jastrzębskim to dwie czołowe europejskie drużyny, to los krzyżował ich drogi dotychczas raptem dwa razy. W 2011 roku dwukrotnie górą byli zawodnicy z Włoch. Raz w Champions League i po raz drugi w trakcie Klubowych Mistrzostw Świata. Charakterni Ślązacy z Jastrzębia liczą więc na mocny rewanż. Mam oczywiście wielką nadzieję, że uda im się spełnić to marzenie.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Trentino – Jastrzębski Węgiel? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 5 maja 2024 roku.