Trentino – ZAKSA gdzie oglądać? Transmisja i stream online, o której godzinie?

Już dzisiaj tj. 16 marca 2023 roku będziemy świadkami rewanżowego meczu Trentino – ZAKSA. Gdzie oglądać? Na którym kanale transmisja i czy będzie darmowy stream online? Sprawdź.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Trentino – ZAKSA? Transmisja

Z meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów siatkarzy, Trentino – ZAKSA transmisja telewizyjna dostępna będzie na antenie Polsat Sport. O której gra ZAKSA? Początek rewanżowego starcia 16 marca 2023 roku, o godzinie 20:30. Wiesz już na którym kanale oglądać Trentino – ZAKSA, ale dostępny będzie też darmowy stream online.

Trentino ZAKSA gdzie oglądać

Gdzie obejrzeć mecz Trentino – ZAKSA? Stream online

Transmisja online dostępna będzie w serwisie Betclic. Należy założyć darmowe konto, a po rejestracji możesz otrzymać cashback do 200 złotych. To ubezpieczenie czyli zwrot za pierwszy nieudany zakład. Dodajmy, że ZAKSA w naszym odczuciu jest nieznacznym faworytem do awansu do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów.

ZAKSA wygrała pierwszy mecz na własnym parkiecie 3:2. Wiesz już gdzie oglądać transmisję, zatem trzymaj kciuki, żeby ekipa z Kędzierzyna-Koźla dołączyła do grona półfinalistów, w którym jest już inny polski klub, a mianowicie Jastrzębski Węgiel.

Oglądaj tutaj