Urwali liderowi seta

Urwali liderowi seta

BAS Białystok w sezonie 2017/2018 w dalszym ciągu pozostaje jedyną niepokonaną przez Huragan Międzyrzec Podlaski drużyną. Podobnie, jak w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami, tak i tym razem padł wynik 3:1 na korzyść ekipy z województwa podlaskiego. 

KOMENTARZ TRENERA

Łukasz Wasąg:  Myślę, że gdybyśmy wygrali ten mecz, to byłoby to niesprawiedliwe. Mogło się jednak tak stać, bo w trzecim secie był punkt zaczepienia. Gospodarze okazali się lepsi w samej końcówce. Plusem jest to, że dobrze zagrywaliśmy. Słabo natomiast wyglądała pierwsza akcja. Pozytywów należy doszukiwać się w tym, że prezentowaliśmy się lepiej niż w trzech ostatnich spotkaniach. Przed nami decydujące starcie z drużyną z Olsztyna. Myśleliśmy, że mamy już spokojną przewagę punktową nad innymi zespołami, ale niefortunnie się dla nas to wszystko ułożyło. Szkoda, ponieważ po dobrym okresie gry musimy się martwić o miejsce w tabeli przed fazą play-off. 

NASTĘPNA KOLEJKA

3 marca KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski podejmie AZS UWM Olsztyn.

BAS Białystok – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:14)

Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Brzostek, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero), Michał Bielecki (libero), Patryk Sobieszczak, Bartosz Matraszek, Maciej Bielecki.