USA – Polska typy na mecz siatkówki, kiedy grają, gdzie transmisja? (Liga Narodów 2022)

Pojedynek pomiędzy dwoma drużynami typowanymi do zwycięstwa w całej Lidze Narodów musi zapowiadać się niezwykle emocjonująco. Która z ekip zakończy bułgarskie zmagania w nieco lepszych humorach? USA – Polska typy, kiedy grają i gdzie transmisja?

USA – Polska typy (26.06, Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Na starcie Polska – USA typy, którym warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności, przedstawiają się następująco:

Prawdziwy test

To, że reprezentacja Polski należy do grona najlepszych drużyn siatkarskich na całym świecie, wie chyba każdy. Aby postawić twardy opór podopiecznym Nikoli Grbica, trzeba więc być naprawdę solidnym rywalem. Z pozoru takie wrażenie sprawia drużyna Stanów Zjednoczonych. Jankesi podobnie jak i Biało-czerwoni odnieśli zaledwie jedną porażkę podczas bieżącej odsłony Ligi Narodów. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Bartek Kurek i spółka będą zmuszeni się nieco natrudzić, by pokonać tę ekipę. Ostatecznie powinni jednak tego dokonać. Ten zespół jest bowiem stać na wszystko.

usa polska typy

USA – Polska typy na to, że w omawianym meczu dojdzie do czwartego seta to i tak wersja dość delikatna. Bardzo prawdopodobne bowiem, że do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebne aż pięć partii. Odważni mogą więc zaryzykować założenie się z bukmacherem o takie rozstrzygnięcie. My preferujemy jednak nieco bardziej rozsądne podejście do sprawy. Czy słusznie? To okaże się już niebawem.

Ostatnie mecze USA – Polska

Mecz siatkówki Polska – USA miał już w przeszłości miejsce niezliczoną ilość razy. Historia takich pojedynków nie faworyzuje zbytnio żadnej ze stron rywalizacji. Na podstawie trzech ostatnich potyczek można jednak wysnuć pewnie wnioski, który z zespołów ma większą szansę na odniesienie korzystnego rezultatu podczas niedzielnego starcia.

  • Polska – USA 3:0
  • USA – Polska 3:1
  • USA – Polska 2:3

Kiedy grają siatkarze z USA?

Polska – USA siatkówka 2022, a więc batalia kończąca zmagania na turnieju w Sofii będzie miała miejsce w dniu 26 czerwca o godz. 15:30.

Gdzie transmisja USA – Polska?

Relacja na żywo z meczu Polska – USA 2022 będzie dostępna na antenach stacji TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.