Włochy – Polska typy bukmacherskie, kiedy mecz, o której godzinie? (Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Niestety reprezentacja USA okazała się za mocna i Biało-czerwonym pozostaje wyłącznie walka o brąz Ligi Narodów w siatkówce 2022. Czy plan zemsty za czerwcową porażkę się powiedzie? Polska – Włochy typy, kiedy mecz i o której godzinie? Serdecznie zapraszamy.

Włochy – Polska typy warte uwagi (24.07.2022)

Jeśli brak Wam pomysłu na ciekawe Włochy – Polska typy, to zawsze możecie skorzystać z naszych interesujących propozycji:

Zemsta musi być słodka

Akapit Polska – Włochy siatkówka typy zaczynamy bardzo ryzykownie, lecz jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Pamiętamy doskonale, iż ekipa z Półwyspu Apenińskiego była jedną z dwóch drużyn, na którą Bartek Kurek i spółka nie zdołali znaleźć sposobu podczas niedawnych zmagań grupowych. Srogi rewanż nad aktualnymi mistrzami Starego Kontynentu byłby więc niezwykle pożądany. Polacy mają oczywiście wiele argumentów ku temu, aby pewnie zwyciężyć ten pojedynek, jednak jak pokazało wczorajsze spotkanie z USA, czasem w ich poczynania wkradają się niepotrzebne nerwy. Oby dzisiejszego popołudnia udało się takich nerwów uniknąć.

włochy-polska-typy

Rozstrzygnięcie tej rywalizacji na dystansie tylko czterech partii jest oczywiście tylko naszym małym marzeniem. Nie da się bowiem ukryć, że podopiecznych Nikoli Grbica czeka naprawdę wymagające zadanie. Mecz Polska – Włochy Liga Narodów będzie bez wątpienia naładowany całą masą emocji. Miejmy nadzieję, że tylko tych pozytywnych, a jego ostateczny wynik będzie korzystny dla zawodników grających z biało-czerwoną flagą na piersiach.

Włochy – Polska ostatnie wyniki

  • Polska – Włochy 1:3
  • Polska – Włochy 3:0
  • Polska – Włochy 3:0

Po raz ostatni obie reprezentacje mierzyły się ze sobą raptem nieco ponad miesiąc temu. Lepsi okazali się wtedy Włosi. Bardzo byśmy chcieli, aby tym razem rezultat bezpośredniej potyczki był nieco inny.

Kiedy Włochy – Polska w Lidze Narodów siatkarzy?

Starcie o trzecie miejsce odbędzie się w dniu 24 lipca bieżącego roku. Jego start zaplanowano na godz. 18:00. Kilka informacji na temat Polska – Włochy gdzie grają, a właściwie gdzie obejrzeć ten mecz, znajdziecie natomiast w kilku kolejnych zdaniach.

Gdzie oglądać mecz Włochy – Polska w siatkówkę na żywo?

Transmisję z potyczki pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Włoch będzie można śledzić na antenach Polsatu Sport oraz TVP 1.