Wygrana w cuglach

Bez straty seta siatkarze LUK Politechnika Lublin wygrali przedostatni mecz rundy zasadniczej. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka pewnie pokonali trzecią ekipę w tabeli grupy 6 II ligi, Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec. – Rozegraliśmy niezłe spotkanie. Poza przestojem w pierwszym secie zaprezentowaliśmy bardzo dobrą i dojrzałą siatkówkę. Na pewno postawa drużyny w tym meczu buduje, ale to nie jest tak, że zawieszamy sobie medale na szyje, bo zawsze jest możliwość poprawy naszej gry. To było nasze pierwsze przekonujące zwycięstwo na wyjeździe i to z mocnym przeciwnikiem, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli, więc tym bardziej cieszy wygrana – mówi opiekun lubelskiej drużyny.

Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec – LUK Politechnika Lublin 0:3 (22:25, 17:25, 13:25)

LUK: Kamil Durski, Jędrzej Goss, Szymon Pałka, Szymon Seliga, Kamil Szaniawski, Tomasz Kusior, Rafał Cabaj (libero) oraz Wojciech Kwiecień, Łukasz Zugaj, Michał Marszałek.