ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie typy, zapowiedź 30/04/2022

Przed nami ostatnia odsłona półfinałowych starć PlusLigi. Kto ostatecznie zamelduje się w meczu o złoto i czy uczyni to po błyskawicznym, jednostronnym pojedynku? ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie typy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie typy warte uwagi

Kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich na to starcie przedstawia się następująco:

Powyżej 3.5 setów

Tak gładkiej przeprawy Aleksandra Śliwki i spółki na obiekcie w Zawierciu nie spodziewał się chyba nikt. W trzecim, decydującym boju podobny scenariusz jest raczej niemożliwy. Nie chce nam się bowiem wierzyć, że zawiercianie poddadzą się bez walki. Ciężko uwierzyć w to, że mogą uzyskać awans do wielkiego finału, lecz napędzenie przysłowiowego stracha ekipie z Kędzierzyna-Koźla jest już jak najbardziej możliwe.

zaksa aluron typy

Semeniuk powyżej 15.5 punktów

Mimo iż MVP wtorkowego meczu w Zawierciu został wybrany Marcin Janusz, to równie spore słowa uznania należą się Kamilowi Semeniukowi. Przyjmujący ZAKSY zdobył bowiem aż 19 oczek, czym walnie przyczynił się do zwycięstwa kędzierzynian w stosunku 3:0. Bardzo prawdopodobne, iż także podczas decydującego boju uda mu się być niezwykle ważną postacią drużyny. Udowadniał to już zresztą już niejednokrotnie.

ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie najczęstsze pytania

  • O której początek meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Warta Zawiercie?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 14:45 w dniu 30 kwietnia 2022r.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Rzecz jasna zdecydowanie większe szanse na końcowy triumf mają kędzierzynianie.