ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie typy, zapowiedź i transmisja (22.04.2022)

Czas na półfinały PlusLigi siatkarzy. W pierwszym meczu ZAKSA Kędzierzyn Koźle zagra z Aluronem Wartą Zawiercie. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tejże rywalizacji.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Warta Zawiercie typy i zapowiedź

Zaczynamy od konkretów, a więc na sam początek serwujemy na mecz ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie typy bukmacherskie.

Faworyt wkracza w decydującą fazę

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle są zdecydowanymi faworytami tegorocznej PlusLigi. W fazie zasadniczej zdobyli tyle samo punktów, co Jastrzębski, ale ostatnia forma ZAKSY stawia ich w roli głównego potentanta do zdobycia tytułu mistrzowskiego, a właściwie odbicia go z rąk Jastrzębskiego Węgla. ZAKSA wygrywa mecz za meczem w lidze, a także na europejskiej arenie, gdzie zapewniła sobie awans do finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Teraz jednak czas na półfinały PlusLigi.

zaksa aluron warta zawiercie typy

Po pewnym pokonaniu w dwóch meczach GKS-u Katowice, ZAKSA awansowała do najlepszej czwórki ligi. Zagra w niej z Aluronem Wartą Zawiercie. Ekipa ta rozprawiła się z kolei z Asseco Resovią.

Na ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie typy nie mogą być jednak inne, niż pewna wygrana gospodarzy. Stawiamy na 3:0 dla kędzierzynian oraz pierwszy set z przewagą co najmniej 4 punktów. Dlaczego tak? ZAKSA wygrała oba bezpośrednie mecze z Aluronem w tym sezonie 3:0. W poprzednim spotkaniu z GKS-em Katowice nie zanotowała dobrego początku, przegrywając pierwszą partię. Szybko jednak nadrobiła straty. Teraz siatkarze ZAKSY z pewnością będą chcieli uniknąć takiej sytuacji i od początku meczu przystąpią mocno skoncentrowani. Nie ma co ukrywać, potencjał ZAKSY znacznie przewyższa siłę Aluronu Warty Zawiercie. Każdy inny wynik, niż pewna wygrana w pierwszym meczu po stronie kędzierzynian będzie ogromną niespodzianką.

Gdzie oglądać ZAKSA – Aluron Warta Zawiercie? Transmisja

Mecz już 23 kwietnia 2022 roku, o godzinie 14:45. Transmisja na antenie Polsatu Sport oraz w serwisie Polsat Box Go. To powinien być emocjonujący pojedynek, ale inaczej być nie może, skoro to półfinał PlusLigi, a więc jednej z najsilniejszych siatkarskich lig na świecie.