ZAKSA – Cuprum typy, kursy, zakłady 19/12/2021

ZAKSA nie bierze w tym sezonie jeńców. Kędzierzynianie pewnie liderują tabeli polskiej PlusLigi. Czy zawodnicy z Dolnego Śląska będą ich kolejną ofiarą? ZAKSA – Cuprum typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

ZAKSA – Cuprum typy warte uwagi

Tak prezentują się nasze najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z omawianą potyczką:

zaksa-cuprum-typy

Więcej niż 136.5 punktu

To prawda. Każdy inny wynik niż wygrana ZAKSY będzie odbierany jako olbrzymia sensacja. Prangiemy jednak zaznaczyć, że kilka ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema ekipami było dość zaciętych. Lubinianie są bez wątpienia świadomi, w jakim charakterze przystępują do tej rywalizacji. Wydaje nam się jednak, że stać ich będzie na nawiązanie choćby minimalnej walki.

Będzie miał miejsce czwarty set

Swoistym rozwinięciem zakładu zawartego w poprzedniej propozycji będzie typ, zgodnie z którym w niedzielę na hali w Kędzierzynie-Koźlu dojdzie przynajmniej do czterech setów. Dystans, jaki dzieli w tabeli PlusLigi ZAKSĘ oraz Cuprum nie wskazuje co prawda na podobny scenariusz, lecz my mamy przeczucie, że dojdzie do małej sensacji i podopieczni trenera Pawła Ruska zdołają urwać kędzierzynianom co najmniej jedną partię.

ZAKSA – Cuprum kursy

Jeśli chcielibyście kiedyś komuś uzmysłowić, jak to jest, gdy zwycięzca meczu może być tylko jeden, to pokażcie mu poniższe kursy legalnych polskich bukmacherów:

Bukmacher Jastrzębski Cuprum
Fortuna 1.01 11.00
STS 1.02 14.25
Betclic 1.02 16.00
LVBET 1.03 12.00
forBET 1.02 16.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jedna z opisywanych drużyn notuje ostatnio naprawdę imponujące wyniki. O której dokładnie mowa? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
ZAKSA – Cuprum 2:3 (27 lutego 2021)
Cuprum – ZAKSA 1:3 (27 października 2020)
ZAKSA – Cuprum 3:1 (8 lutego 2020)
5 ostatnich spotkań ZAKSY
Lokomotiv – ZAKSA 1:3
ZAKSA – Indykpol 3:0
ZAKSA – GKS Katowice 3:0
ZAKSA – Merkur 3:0
Aluron – ZAKSA 0:3
5 ostatnich spotkań Cuprum
Cuprum – Jastrzębski 0:3
Stal Nysa – Cuprum 1:3
Cuprum – Czarni 2:3
Politechnika Lublin – Cuprum 3:2
Indykpol – Cuprum 3:0

ZAKSA – Cuprum prognozy

Gorąco liczymy na to, że starcie, które w teorii zapowiada się jako niezwykle jednostronne, w rzeczywistości przysporzy nam naprawdę mnóstwo emocji. ZAKSA nie może przecież chyba ciągle wysoko wygrywać, prawda?

ZAKSA – Cuprum pytania graczy

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Polsat Sport.

  • ZAKSA – Cuprum typy, o co warto się zakładać?

Przyznamy, że znalezienie ciekawych propozycji na ten pojedynek było stosunkowo trudne. Jak zwykle podołaliśmy jednak zadaniu, a efekty naszej pracy znajdziecie w akapicie ZAKSA – Cuprum typy warte uwagi.