ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy, gdzie oglądać? 04/05/2022

Po kilku ciekawych miesiącach zmagań pora na rozpoczęcie rywalizacji, która wyłoni nowego siatkarskiego mistrza kraju. Która z drużyn ma większe szanse zostać zwycięzcą pierwszego z meczów finałowych? ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy, gdzie oglądać?

ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy warte uwagi

Przedstawiamy Wam nasze ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy:

Będzie miał miejsce czwarty set

Łatwe i szybkie 3:0? Nie w tym przypadku. Tu do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzeba minimum czterech setów. ZAKSA i Jastrzębie to zespoły o bardzo zbliżonych umiejętnościach. O triumfie zadecyduje więc dyspozycja dnia połączona z odrobiną szczęścia. Nie podejmujemy się wytypowania faworyta, lecz nie ukrywamy, że liczymy na potyczkę pełną naprawdę wielkich siatkarskich emocji.

zaksa jastrzębski węgiel typy

Powyżej 183.5 punktów

By powyższy zakład miał w ogóle rację bytu, to w omawianym starciu musiałyby zostać rozegrane przynajmniej cztery partie. Do tego w żadnej z nich dominacja którejkolwiek ze stron nie mogłaby  być zbyt wyraźna. Jak duża jest szansa na taki scenariusz? Uważamy, że dość spora. Jastrzębianie nie poddadzą się na pewno bez walki. W ubiegłorocznej kampanii wielu również spisywało ich na straty, a jaki był tego finał, to wszyscy doskonale wiemy.

ZAKSA – Jastrzębski Węgiel pytania graczy

  • Gdzie oglądać ZAKSA – Jastrzębski Węgiel?

Relacja na żywo z tego meczu będzie tradycyjnie dostępna na antenie stacji Polsat Sport.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Eksperci typują do zwycięstwa w tym pojedynku zespół z Kędzierzyna-Koźla. My mamy jednak pewne wątpliwości co do takiego rozstrzygnięcia. Ekipa ZAKSY być może zdoła zanotować wygraną, jednak będzie ona okupiona naprawdę sporym wysiłkiem.