ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy, kursy, transmisja (Finał Liga Mistrzów siatkówka)

Przed nami kolejny akt zażartej rywalizacji pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami siatkarskimi w Polsce. Tym razem stawką będzie zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Sprawdźcie, jakie ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy zdecydowaliśmy się Wam dziś przygotować.

ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy i kursy (Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów)

Mocny początek i kolejne potwierdzenie swojej dominacji nad jednym z odwiecznych rywali. Taki będzie bez wątpienia cel podopiecznych Marcelo Mendeza na sobotnią batalię w Champions League. Ciężko tak naprawdę stwierdzić, czy uda się go zrealizować, bo przewidzenie reakcji rozdrażnionej ZAKSY jest wręcz fizycznie niemożliwe. Wygranie pierwszego seta przez Tomasza Fornala i spółkę wydaje się mimo to bardzo, ale to bardzo prawdopodobne.

zaksa-jastrzebski-wegiel-typy

Bylibyśmy mimo wszystko mocno zdziwieni, jeśli ubiegłoroczni triumfatorzy najbardziej prestiżowych rozgrywek siatkarskich w Europie złożyliby przysłowiową broń w ekspresowym tempie, nie próbując tym samym walczyć chociażby o rozegranie czwartego bądź piątego seta. Nawet jeśli w paru minionych tygodniach zbytnio im nie szło, to przecież kędzierzynianie to jedna z najmocniejszych ekip na Starym Kontynencie. Coś nam się wydaje, że spróbują to potwierdzić na boisku.

ZAKSA – Jastrzębski Węgiel bezpośrednie mecze

  • Jastrzębski Węgiel – ZAKSA 3:0
  • ZAKSA – Jastrzębski Węgiel 1:3
  • Jastrzębski Węgiel – ZAKSA 3:0

Jeszcze niedawno dużo lepszym bilansem bezpośrednich starć mogła wykazać się drużyna ZAKSY. Rywalizacja finałowa w PlusLidzę odwróciła jednak tę statystykę od 180 stopni. Jesteśmy bardzo ciekawi rozstrzygnięć najbliższego pojedynku. Tak naprawdę każdy jego scenariusz jest możliwy. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Kiedy, o której i gdzie oglądać ZAKSA – Jastrzębski Węgiel? Transmisja

Lada moment największa kulminacja siatkarskich emocji w sezonie 2022/2023. Dużo osób zastanawia się więc, kiedy ZAKSA – Jastrzębski Węgiel i o której? Tak więc samo starcie zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 20 maja 2023 roku. Transmisję z tego wydarzenia będzie można natomiast śledzić zarówno na antenach stacji Polsat Sport, jak i za pośrednictwem relacji live dostępnej na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej bukmachera STS. Oczywiście w przypadku posiadania aktywnego konta.