ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy ✔️ 10 listopada 2021

Środa (10 listopada) przyniesie kolejne emocje w PlusLidze. Tym razem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Tylko spójrzcie, jak dobre mamy ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy.

Grupa Azoty ZAKSA czy Jastrzębski Węgiel? Zobacz typy bukmacherskie na ten mecz

Wszystko wskazuje na to, że starcie ZAKSA – Jastrzębski Węgiel będzie szalenie ciekawe. Obie ekipy prezentują się w tym sezonie bardzo solidnie, co sprawia, że kibice zacierają sobie ręce na tę konfrontację. Nie brakuje też takich, którzy uważnie analizują ZAKSA – Jastrzębski Węgiel kursy. Przeanalizujmy i my!

ZAKSA - Jastrzębski typy

Wygrana ZAKSY

Ten mecz może być niezwykle zacięty, ale przewidujemy, że i tak zwycięstwo powędruje na konto ZAKSY. Zespół z Kędzierzyna-Koźla znajduje się w doskonałej formie i ma na swoim koncie 16 punktów, dzięki czemu otwiera tabelę PlusLigi. Wymowne jest również to, że kędzierzynianie wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów we wszystkich rozgrywkach. Są mocni.

Trzy sety nie wystarczą

Uważamy, że ten pojedynek na trzech setach się nie zakończy. Dlaczego podsuwamy takie ZAKSA – Jastrzębski Węgiel typy? Wzięliśmy pod uwagę że aż cztery z ostatnich bezpośrednich sześciu starć tych dwóch ekip kończyły się po czterech setach. Tym razem może być identycznie. To wielce prawdopodobne.

ZAKSA idzie jak burza!

Wyniki ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w rozgrywkach PlusLigi są bez wątpienia bardzo imponujące. Dotychczas kędzierzynianie odnotowali komplet 6 zwycięstw. Mają 16 punktów. 18 setów wygrali, a pięć przegrali.

Zespół Jastrzębskiego Węgla również poczyna sobie bardzo dobrze. Ten team raz się jednak potknął i przegrał. Ponadto pięciokrotnie triumfował. Jastrzębski Węgiel również ma szesnaście punktów i zajmuje w tabeli drugie miejsce. Zespół wygrał 17 setów, a pięć przegrał.

Gdzie dostępna będzie ZAKSA – Jastrzębski Węgiel transmisja?

Spotkanie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel już w środę o 17:30. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Mecz możesz obstawić w STS czy Fortuna, które proponują atrakcyjne kursy bukmacherskie.

Najważniejsze pytania: ZAKSA vs. Jastrzębski Węgiel

  • Która drużyna jest faworytem?
    Za minimalnego faworyta uznaje się ZAKSĘ.
  • Jakim wynikiem zakończył się ostatni bezpośredni mecz?
    Wygrała drużyna Jastrzębskiego Węgla (3:0).