ZAKSA – Lokomotiw Nowosybirsk typy i transmisja | 26.01

Przed ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle kolejny sprawdzian w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Tym razem rywalem kędzierzynian będzie dobrze im znana ekipa z Novosibirska.

ZAKSA – Lokomotiw Nowosybirsk typy (26.01.2022)

Przeczytaj krótką zapowiedź meczu i zapoznaj się, jakie są nasze na ZAKSA – Lokomotiw typy.

ZAKSA Lokomotiw typy

Kędzierzynianie sprostają roli faworyta?

W miniony weekend ZAKSA nienajlepiej rozpoczęła mecz przeciwko Projektowi Warszawa. Przegrany pierwszy set jednak podrażnił tylko kędzierzynian, którzy wygrali trzy kolejne. I tym samym odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Przed meczem ZAKSA – Novosibirsk warto odnotować, że Rosjanie mają także dobrą passę, czterech zwycięstw z rzędu, w tym tylko jednego straconego seta łącznie.

Niemniej jednak nasze na ZAKSA – Lokomotiv Nowosybirsk typy, jak i analizy ekspertów wskazują, że to polska ekipa jest faworytem tego starcia. Kędzierzynianie wygrali już dwa mecze w tegorocznej Lidze Mistrzów i musieli uznać jedynie wyższość Lube Civitanova, po zaciętym, pięciosetowym boju. Novosibirsk nie gra aż tak dobrze. Dwie porażki i jedna wygrana powodują, że w meczu z ZAKSĄ są na musiku, a przecież w grudniu przegrali z kędzierzynianami 1:3. Liczymy, że ZAKSA drugi raz pokona rosyjską ekipę i tym samym utrzyma miejsce premiowane awansem w klasyfikacji drużyn z drugich pozycji we wszystkich grupach Ligi Mistrzów. Ciężko bowiem liczyć na porażkę Lube z najsłabszą ekipą grupy, a więc Mariborem.

Gdzie obejrzeć ZAKSA – Novosibirsk?

Mecz ZAKSA – Nowosybirsk będzie można oglądać na Polsacie Sport, a z ZAKSA – Lokomotiw Nowosybirsk transmisja online dostępna będzie w serwisie Polsat Box Go. Zaczynamy już o godzinie 18:00 (26 stycznia 2022 roku).

FAQ

  • Kto jest uznawany za faworyta?

ZAKSA.

  • Jaki był wynik ost. bezpośredniego meczu?

ZAKSA wygrała w grudniu z Lokomotiwem 3:1.