ZAKSA – Lube Civitanova typy i zapowiedź | 12.01

Przed ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle wymagający sprawdzian w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem kędzierzynian będzie Lube Civitanova.

ZAKSA – Lube typy bukmacherskie

Zerknij na nasze analizy, prognozy, kursy bukmacherskie i przeczytaj zapowiedź meczu.

Zaksa Lube typy

Kto wygra w starciu faworytów?

Nikt nie ukrywał przed rozpoczęciem siatkarskiej Ligi Mistrzów, że to ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Lube Civitanova wskazywane były jako faworyci grupy C. Obie ekipy wygrały jak na razie oba swoje mecze, a Lube nie straciło ani seta (ZAKSA straciła jednego). Czas zatem na bezpośrednią konfrontację, która wysforuje jedną z drużyn na czoło tabeli. Stawiamy na ZAKSA – Lube typy na wygraną gospodarzy. Obie drużyny znają się, jak łyse konie. Grały ze sobą w ćwierćfinale zeszłorocznej Ligi Mistrzów. ZAKSA wygrała pierwszy mecz 3:1, drugi przegrała 0:3, a o awansie do półfinału zadecydował wygrany 16:14 przez kędzierzynian złoty set. Liczymy więc, że ZAKSA pójdzie za ciosem. Zwłaszcza, że wicemistrzowie Polski wygrali każdy z 14 ostatnich meczy(!). Kadra Lube jeszcze nie tak dawno temu zdziesiątkowana była koronawirusem, co może mieć jeszcze minimalny wpływ na dyspozycję poszczególnych zawodników. Nie sądzimy jednak, że zwycięstwo ZAKSIE przyjdzie łatwo. Stąd stawiamy też na ZAKSA – Lube typy na co najmniej 4 sety w nadchodzącym meczu.

Gdzie obejrzeć ZAKSA – Lube? Transmisja

Spotkanie już 12 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00. Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport oraz dodatkowo stream online w serwisie Polsat Box Go. Najlepsze na ZAKSA – Lube kursy znajdziecie w Fortuna

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy mają spory problem ze wskazaniem faworyta tego meczu.

  • Gdzie i kiedy oglądać?

Polsat Sport od 18:00