ZAKSA – Resovia typy i zapowied┼║ meczu ­čĆÉ 6.11.2021

Na sobot─Ö zaplanowany zosta┼é bardzo interesuj─ůco zapowiadaj─ůcy si─Ö mecz siatk├│wki. ZAKSA ÔÇô Resovia typy z pewno┼Ťci─ů oka┼╝─ů si─Ö ciekawe dla wielu sympatyk├│w tych dw├│ch ekip. Podpowiadamy, na co warto zwr├│ci─ç uwag─Ö

Grupa Azoty ZAKSA K─Ödzierzyn-Ko┼║le zmierzy si─Ö z Asseco Resovi─ů Rzesz├│w

Pojedynek ZAKSA ÔÇô Resovia powinien dostarczy─ç ogromu emocji. Za faworyta nale┼╝y uzna─ç ekip─Ö z K─Ödzierzyna-Ko┼║la, kt├│ra w tym sezonie PlusLigi idzie jak burza. Czy przyjezdni zdo┼éaj─ů si─Ö postawi─ç? Sprawd┼║ nasze na ZAKSA – Resovia typy.

ZAKSA - Resovia typy

Zwyci─Östwo gospodarzy

Wszystko wskazuje na to, ┼╝e triumf w tym meczu odnotuj─ů siatkarze ZAKSY. Dlaczego podsuwamy wam takie ZAKSA ÔÇô Resovia typy? Na uwadze mamy oczywi┼Ťcie to, ┼╝e dru┼╝yna z K─Ödzierzyna-Ko┼║la wybornie prezentuje si─Ö w tym sezonie. Uwzgl─Ödnili┼Ťmy jednak r├│wnie┼╝ i to, i┼╝ k─Ödzierzynianie wygrywali w czterech z ostatnich pi─Öciu mecz├│w tych dw├│ch ekip.

O wszystkim zadecyduje pi─Ö─ç set├│w

Naszym zdaniem b─Ödzie to zaci─Öte widowisko. Przewidujemy, ┼╝e zwyci─Özca zostanie wy┼éoniony dopiero po pi─Öciu setach! Te ZAKSA ÔÇô Resovia typy maj─ů sens, bo w ostatnich dw├│ch meczach ZAKSY mieli┼Ťmy pi─Ö─ç set├│w.

Resovia natomiast tylko w dw├│ch z ostatnich pi─Öciu spotka┼ä nie ugra┼éa cho─çby jednego seta. Rzeszowianie powinni si─Ö postawi─ç. Wymowne jest te┼╝ to, ┼╝e pi─Ö─ç set├│w mieli┼Ťmy w jednym z tegorocznych spotka┼ä tych dw├│ch ekip ÔÇô odby┼éo si─Ö ono 31 stycznia.

ZAKSA jest nie do zatrzymania?!

Na razie Grupa Azoty ZAKSA K─Ödzierzyn-Ko┼║le dzieli i rz─ůdzi w najwy┼╝szej polskiej klasie rozgrywkowej. Warto o tym pami─Öta─ç, spogl─ůdaj─ůc na ZAKSA ÔÇô Resovia kursy. Dotychczas zesp├│┼é z K─Ödzierzyna-Ko┼║la odnotowa┼é pi─Ö─ç zwyci─Östw. ZAKSA wygra┼éa a┼╝ 15 set├│w, przegrywaj─ůc przy tym tylko cztery ods┼éony poszczeg├│lnych mecz├│w. Grupa Azoty ZAKSA pewnie lideruje w zestawieniu PlusLigi.

W gorszej sytuacji znajduje si─Ö ekipa z Rzeszowa. Asseco Resovia po pi─Öciu spotkaniach zgromadzi┼éa dziewi─Ö─ç punkt├│w. Rzeszowianie trzykrotnie wygrywali, a ponadto ponie┼Ťli dwie pora┼╝ki. Resovia w tym sezonie PlusLigi zdo┼éa┼éa zwyci─Ö┼╝y─ç dziewi─Ö─ç set├│w, a w siedmiu uznawa┼éa wy┼╝szo┼Ť─ç dru┼╝yny przeciwnej.

Kibice ju┼╝ zacz─Öli si─Ö zastanawia─ç, czy kto┼Ť zdo┼éa zatrzyma─ç ekip─Ö z K─Ödzierzyna-Ko┼║la. Na pewno nie b─Ödzie to proste, bo czu─ç, ┼╝e ten zesp├│┼é znajduje si─Ö w naprawd─Ö rewelacyjnej dyspozycji. Asseco Resovia powinna postraszy─ç lidera ligowej tabeli, jednak w─ůtpliwe, by ten zesp├│┼é zdo┼éa┼é odnotowa─ç triumf na wymagaj─ůcym terenie. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku wydaje si─Ö by─ç Grupa Azoty ZAKSA K─Ödzierzyn-Ko┼║le.

ZAKSA zd─ů┼╝y┼éa ju┼╝ udowodni─ç, ┼╝e potrafi wygrywa─ç nawet wtedy, gdy nie wszystko dobrze si─Ö uk┼éada. Ostatnio ten zesp├│┼é triumfowa┼é 3:2 z PGE Skr─ů ÔÇô uda┼éo si─Ö odwr├│ci─ç losy konfrontacji w Be┼échatowie. Asseco Resovia ma za sob─ů natomiast pora┼╝k─Ö z mistrzem Polski ÔÇô Jastrz─Öbskim W─Öglem 0:3. Na terenie wicemistrza kraju te┼╝ na pewno b─Öd─ů mie─ç ci─Ö┼╝k─ů przepraw─Ö.

Gdzie, kiedy i o kt├│rej ZAKSA ÔÇô Resovia transmisja?

Ci, kt├│rzy nie b─Öd─ů mogli pojawi─ç si─Ö na trybunach, mog─ů zobaczy─ç mecz w telewizji. Prowadzona b─Ödzie bowiem bezpo┼Ťrednia ZAKSA ÔÇô Resovia transmisja. Spotkanie b─Ödzie mo┼╝na ogl─ůda─ç na antenie Polsatu Sport. Pocz─ůtek sobotniego starcia dru┼╝yn z K─Ödzierzyna-Ko┼║la i Rzeszowa zosta┼é zaplanowany na godzin─Ö 14:45.