ZAKSA – Skra Bełchatów typy i kursy bukmacherskie, zakłady na mecz (21.10.2023)

Początek sobotniego pasma gier Plus Ligi zapowiada się wyjątkowo interesująco. Czy kędzierzynianie zgodnie z oczekiwaniami wejdą w nowy sezon z pewnym zwycięstwem? ZAKSA – Skra Bełchatów typy. Serdecznie zapraszamy.

ZAKSA – Skra Bełchatów typy bukmacherskie

Jedną z nadrzędnych zasad dobrego typera jest bardzo uważne zawieranie zakładów w początkowych oraz końcowych fazach rozgrywek. Niespodzianek bywa tam bowiem co niemiara. Z tego też powodu, mimo iż to zespół z Kędzierzyna-Koźla zdaje się być w tym meczu zdecydowanym faworytem, to my proponujemy Wam typ na ilość rozegranych setów. Taka opcja jawi się jako dużo bezpieczniejsza i jednocześnie okraszona naprawdę atrakcyjnym kursem.

zaksa-skra-typy

Jeśli mieliście sposobność śledzenia losów reprezentacji Polski podczas niedawnych kwalifikacji olimpijskich, to wiecie zapewne, kogo śmiało można określić mianem cichego bohatera całego turnieju. Jest to oczywiście nie kto inny jak Łukasz Kaczmarek.

Gracz, który okazał się wzorowym zastępcą Bartosza Kurka, rządził i dzielił podczas całych eliminacji. Dwucyfrowe dorobki punktowe zdarzały mu się w zasadzie w każdym meczu. Nie ukrywamy, że mamy nadzieję, iż taką dobrą dyspozycję uda mu się także przełożyć na inauguracyjne starcie ligowe. Oby ZAKSA – Skra Bełchatów typy na przynajmniej siedemnaście punktów na koncie 29-latka okazały się zakładem trafionym.

ZAKSA – Skra Bełchatów kursy bukmacherskie

Status, jaki posiada już od wielu lat zespół z Kędzierzyna-Koźla sprawia, że bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości, kto powinien być górą w omawianym starciu. STS proponuje przykładowo kurs równy dokładnie 1.18. Gdy zestawi się go z przelicznikiem wynoszącym 5.00, który to odnosi się do ewentualnego triumfu bełchatowian, to zdaje się być absolutnie jasne, jaka drużyna powinna rozpocząć nowy sezon od pewnego zwycięstwa.

ZAKSA – Skra Bełchatów bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Jak wiadomo nowa kampania siatkarskiej PlusLigi dopiero startuje, a więc nie ma możliwości odwołania się do ostatnich wyników uzyskiwanych przez oba zespoły. Należałoby jednak wspomnieć o najnowszej historii bezpośrednich starć ZAKSY oraz Skry.

W niedawno rozegranym boju towarzyskim górą byli podopieczni Tuomasa Sammelvuo. Marcowa potyczka ligowa padła jednak łupem Skry. Można więc domniemywać, że walka o wygraną będzie stosunkowo zacięta. Wszak każdy chciałby z pewnością rozpocząć zmagania od cennego kompletu oczek.

Gdzie oglądać ZAKSA – Skra Bełchatów? Transmisja i godzina

Relacja live z tego spotkania będzie oczywiście dostępna na antenach stacji Polsat Sport, a także za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Początek transmisji o godz. 14:45 w dniu 21 października 2023 roku.