ZAKSA – Stal Nysa typy i kursy bukmacherskie (24.10.2023)

Obiekt wicemistrzów Polski będzie tym razem gościł podopiecznych Daniela Plińskiego. Czy zgodnie z przewidywaniami gospodarze nie będą zbyt gościnni dla ekipy z województwa opolskiego? Sprawdźcie nasze ZAKSA – AZS Olsztyn typy.

ZAKSA – Stal Nysa typy bukmacherskie

Pomimo sporej sympatii do Daniela Plińskiego i prowadzonej przez niego drużyny w rywalizacji z tak uznaną marką jak ZAKSA ekipa pokroju Stali zawsze będzie skazana na porażkę. Co prawda nie można wykluczyć ich zrywów w którymś z setów tego meczu, ale jesteśmy pewni na 99%, że wszystko rozstrzygnie się na przestrzeni trzech szybkich partii.

zaksa-stal-nysa-typy

Imponującą dyspozycję z Mistrzostw Europy nadal utrzymuje Łukasz Kaczmarek. 29-letni atakujący jest prawdopodobnie w tej chwili w najlepszym okresie swojej kariery i jak widać wykorzystuje ten czas do granic możliwości.

Miano zawodnika meczu w starciu ze Skrą było oczywiście całkowicie zasłużone. Liczymy po cichu na podtrzymanie tej passy, stąd też ZAKSA – Stal Nysa typy na co najmniej 16 zdobytych punktów przez rodowitego krotoszynianina.

ZAKSA – Stal Nysa kursy bukmacherskie

Co zdecydowanie zrozumiałe, dysproporcje kursowe na zwycięstwa każdej z drużyn są ogromne. Triumf ZAKSY STS opatrzył przelicznikiem 1.10. Ewentualna sensacyjna wygrana Stali Nysa to natomiast kurs równy dokładnie 7.00.

ZAKSA – Stal Nysa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W pierwszej serii gier oba zespoły mierzyły się z niezwykle wymagającymi rywalami. Kędzierzynianie nie bez kłopotów pokonali Skrę Bełchatów w stosunku 3:1, a ekipa z Nysy gładko uległa Jastrzębskiemu Węglowi 3:0. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że tylko niespodziewany kataklizm w postaci kontuzji kilku czołowych graczy mógłby odebrać w tym wypadku zwycięstwo drużynie gospodarzy. Nie widzimy najmniejszych szans na powtórkę rezultatu niemal dokładnie sprzed roku, kiedy to Stal w trzech setach zwyciężyła nad faworyzowaną ZAKSĄ. Nic dwa razy się nie zdarza.

Gdzie oglądać ZAKSA – Stal Nysa? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego starcia będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport. ZAKSA – Stal Nysa online znajdziecie natomiast tradycyjnie na platformie Polsat Box Go. Początek meczu zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 24 października 2023 roku.