ZAKSA – Trentino typy, kursy, gdzie oglądać transmisję? (1/4 finału Ligi Mistrzów)

Przed ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle ćwierćfinał Ligi Mistrzów, w którym podejmą dobrze sobie znany zespół Trentino Volley. Jak zwykle polsko-włoska rywalizacja zapowiada się pasjonująco. Sprawdź zatem nasze typy oraz dowiedz się, gdzie oglądać mecz ZAKSA – Trentino.

ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Trentino Volley typy i kursy (08.03.2023)

Historia pojedynków ZAKSY z Trentino jest przebogata, a mecze tych ekip zawsze owocowały w wiele emocji. Do tej pory ZAKSA i Trentino miały okazję grać przeciwko sobie dwunastokrotnie. Siedem razy wygrali włosi, a pięć meczów zakończyło się wygranymi ZAKSY. Jak będzie tym razem?

ZAKSA - Trentino typy

Stawiamy na wygraną ekipy z Kędzierzyna-Koźla oraz fakt, że w meczu zobaczymy przynajmniej cztery sety. Skąd takie ZAKSA – Trentino typy? Z uwagi na zbliżony potencjał obu drużyn oraz fakt, że handicapem dla ZAKSY będzie miejscowa publiczność, która zapewne zgotuje Włochom przysłowiowe piekło. Fakt jest jednak taki, że Trentino pokonało ZAKSĘ dwukrotnie w fazie grupowej obecnej edycji Ligi Mistrzów. ZAKSA ostatnio lepiej radziła sobie jednak w kluczowych meczach. Świadczą o tym dwa ostatnie wygrane finały Ligi Mistrzów właśnie przeciwko Trentino. Teraz los skrzyżował oba zespoły już na etapie ćwierćfinału.

ZAKSA przed tym meczem wygrała trzy ostatnie pojedynki, tracąc łącznie jednego seta. Trentino zanotowało wpadkę, przegrywając 2:3 z Piacenzą, a wygrane 3:2 z Milano czy 3:1 z Padovą nie przyszły łatwo. To także może świadczyć o tym, że kędzierzynianie są w lepszej dyspozycji.

Gdzie oglądać ZAKSA – Trentino? Transmisja na żywo

Na którym kanale transmisja z meczu ZAKSA – Trentino? Transmisja telewizyjna na Polsacie Sport. Z kolei darmowa transmisja online w serwisie STS. Należy zarejestrować darmowe konto, żeby móc oglądać to spotkanie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy ZAKSA – Trentino? O której godzinie?

Warto też wiedzieć, o której gra ZAKSA z Trentino. Mecz odbędzie się 8 marca 2023 roku, o godzinie 20:30. Spotkanie rewanżowe ćwierćfinału Ligi Mistrzów zaplanowano z kolei na 16 marca 2023 roku, godzinę 20:30. Ależ będzie się działo!