Alberto – Księżniczka kursy, typy i zakłady Fame MMA 19

Czy 2 września 2023 roku reprezentant miejskiej dżungli da radę zrewanżować się rywalowi? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z artykułem, gdzie sprawdzisz Alberto – Księżniczka typy oraz kursy na ten niezwykle interesujący pojedynek gali Fame MMA 19.

Alberto - Księżniczka typy

Wygrana Alberto

2.85

Obstaw tutaj

Wygrana Księżniczki

1.33

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Alberto Simao – Paweł Księżniczka Tyburski typy i kursy bukmacherskie

Na sobotniej gali Fame MMA 19 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się rewanżu, w którym zmierzą się ze sobą Alberto Simao oraz Paweł Księżniczka Tyburski. Panowie walczyli ze sobą na gali High League 5 i wtedy górą w drugiej rundzie był Tyburski.

Patrząc na to jak szansę na zwycięstwo obu zawodników wycenili bukmacherzy to trudno tutaj nie oprzeć się wrażeniu, że bardzo mocno sugerują się pierwszą walką. Alberto – Księżniczka kursy wskazują, że ponownie górą powinien być Tyburski. Kurs na jego wygraną to raptem 1.33. Naszym zdaniem jest on zdecydowanie zbyt niski. Powyżej znajdziecie tabelę, w której znajdują się kursy dostępne na jedną z najciekawiej zapowiadających się walk sobotniej gali Fame MMA 19.

Alberto – Księżniczka typy naszym okiem

W pierwszej walce byliśmy świadkami stosunkowo wyrównanego pojedynku w jego początkowej fazie. Reprezentant miejskiej dżungli starał się upolować rywala mocnym ciosem i wkładając pełną moc w uderzenie bardzo szybko stracił siły. Wykorzystał to Tyburski, który w drugiej rundy wyprowadził akcję, którą dobrze opisują słowa piosenki: “bomba na banię, kończymy balet” i posłał rywala na deski. Mimo tego, spodziewamy się że w rewanżu zadanie nie będzie takie proste. Dlatego też nasze Alberto – Księżniczka typy kierujemy w stronę tego pierwszego. Kurs jest bardzo atrakcyjny co jeszcze bardziej zachęca nas do takiego typowania.

Zaskakującym jest dla nas fakt, że bukmacherzy dają większe szanse na to, że walka potrwa pełen dystans niż to, że zakończy się przed czasem. W naszej wizji tego pojedynku będzie trudno o usłyszenie werdyktu sędziów. Nasze Alberto – Księżniczka typy zakładają wygraną Alberto i to przed czasem. Zabezpieczamy się jednak na wypadek kolejnego spektakularnego nokautu ze strony Tyburskiego biorąc kurs 2.0 na fakt zakończenia walki przed czasem, bez względu na zwycięzcę.

Alberto - Księżniczka typy

Alberto Simao vs Paweł Księżniczka Tyburski kurs na Alberto

Reprezentant miejskiej dżungli jest sporym underdogiem na nadchodzącej gali. Jest to dla nas delikatnie zaskakujące. Co prawda jego ostatnie występy nie są zachwycające bo były to dwie porażki, jednakże obie walki mogły potoczyć się zupełnie inaczej. W pierwszej walce z Tyburskim kluczową rolę odegrało zmęczenie, które doprowadziło do porażki przed czasem. Dużo lepiej kondycyjnie wyglądał w walce z Kubańczykiem, gdzie był o krok od zwycięstwa z faworyzowanym rywalem. W walkach Alberto widać regularny progres zatem spodziewamy się również lepszej wersji reprezentanta miejskiej dżungli niż w poprzednich walkach. Kurs na jego wygraną to aż 2.85 zatem bardzo atrakcyjny, spodziewamy się wygranej Alberto przed czasem w końcowej fazie pojedynku.

Alberto Simao vs Paweł Księżniczka Tyburski kurs na Księżniczkę

Tyburski na pewno może pochwalić zdecydowanie większym doświadczeniem od swojego rywala. Księżniczka ma na koncie aż 7 występów w największych, polskich organizacjach freak fightowych. 5 z nich wygrał, tylko 2 przegrał. Ten spory bagaż doświadczenia na pewno został uwzględniony przy wystawianiu kursów. Kurs na wygraną Tyburskiego to raptem 1.33. Naszym zdaniem jest on zdecydowanie zbyt niski. Pomimo walk z rywalami o wysokim poziomie sportowym, np. Michałem Pasternakiem to trudno nam zauważyć progres u Księżniczki. Natomiast nadal widać pewne problemy kondycyjne, które są normalne przy jego eksplozywności. Może to stanowić problem w drugiej fazie walki.

Fame MMA 19 typy na pozostałe walki

Poniżej znajdziesz typy na inne walki Fame MMA 19. Kliknij na wybrany pojedynek, aby zapoznać się z typami.

Gdzie obstawiać Fame MMA 19? Typy wykorzystasz w Betclic

Zarejestruj w Betclic Fame MMA kod promocyjny: BETPLMAX, a otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. To oznacza, że jeżeli nie trafisz pierwszego zakładu, dostaniesz zwrot stawki. Betclic jest jedynym bukmacherem, gdzie można obstawiać Fame MMA 19 zakłady.

Fame mma Betclic

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Alberto – Księżniczka

  • Kiedy Alberto – Księżniczka?
    Starcie odbędzie się 02.09.2023 w Tauron Arenie w Krakowie. Pojedynek powinien rozpocząć się po godzinie 23:00.
  • Jakie są na Alberto – Księżniczka kursy?
    Faworytem jest Księżniczka, kurs na jego wygraną to 1.33. Przy nazwisku Rusieckiego znajdziemy mnożnik 2.85.
  • Gdzie znaleźć Alberto – Księżniczka typy?
    W artykule na naszej stronie.