Bagieta – Jaś Kapela kursy, typy, zakłady (01.07.2023)

Na walkę Bagieta – Jaś Kapela kursy bukmacherskie znajdziecie w naszym artykule. Oprócz tego przedstawiamy analizę walki i typy, w stronę których będziemy się zwracać przy obstawianiu tego pojedynku.

Bagieta vs Jaś Kapela zakłady

Wygrana Bagiety

1.43

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Jasia Kapeli

2.43

OBSTAW TUTAJ

Michał “Bagieta” Gorzelańczyk vs Jaś Kapela typy i kursy bukmacherskie (01.07.2023)

Jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników freak fightów, Michał “Bagieta” Gorzelańczyk powróci do klatki organizacji Prime MMA. 1 lipca we Wrocławiu zmierzy się z niezbyt lubianym zawodnikiem, który zasłynął głównie z tego że stoi po lewej stronie sceny politycznej – Jasiem Kapelą.

Podobnie jak w pozostałych pojedynkach z gali Prime MMA 5 niestety bukmacherzy póki co oferują jedynie stawki na zwycięzcę walki. Bagieta – Jaś Kapela kursy będą na pewno dostępne w szerszym zakresie bliżej pojedynku a więc 1 lipca. Szerszej oferty spodziewamy się już niedługo, wtedy uzupełnimy artykuł o typy, które chcemy Wam zasugerować przy obstawianiu tego starcia. Póki co kursy wskazują, że faworytem nadchodzącego pojedynku jest Michał Gorzelańczyk.

Bagieta Kapela typy

Bagieta – Jaś Kapela typy naszym okiem

Tak jak wspominaliśmy powyżej faworytem nadchodzącego starcia jest Michał Bagieta Gorzelańczyk. Nic dziwnego, mają na to wpływ różne czynniki. Poza tym najbardziej oczywistym czyli sportowym, bukmacherzy wzięli również pod uwagę na pewno popularność obu fighterów. Nie da się ukryć, że sporo osób będzie stawiało przeciwko Kapeli. Również nasze Bagieta – Jaś Kapela typy będą kierowały się w stronę zwycięstwa Gorzelańczyka.

Kursy wyraźnie faworyzują Bagietę i wydaje się, że jest to jak najbardziej słuszny punkt widzenia. Również nasze Bagieta – Jaś Kapela typy będą kierowały się w stronę tego pierwszego. Spore znaczenie przy tym będą miały warunki fizyczne, którymi Gorzelańczyk będzie górował nad swoim rywalem. Ponadto niewątpliwie do jego atutów można zaliczyć również nieprzewidywalny styl walki oraz solidne uderzenie jak na warunki freak fightów.

Bagieta vs Jaś Kapela kurs na Bagietę

Michał Bagieta Gorzelańczyk jest sporym faworytem nadchodzącego starcia. Kurs na jego zwycięstwo wynosi w chwili obecnej 1.43 co w naszej opinii bardzo dobrze oddaje jego szansę na wygraną. Bagieta w dotychczasowej karierze w sportach walki pokazał dwa oblicza. W pierwszych dwóch pojedynkach zaprezentował swoje umiejętności parterowe, dzieki którym udało mu się poddać rywali za pomocą duszenia zza pleców. Jest to o tyle istotne, że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz w walce przeciwko Kapeli. Bagieta powinien z łatwością sprowadzić walkę na ziemię i tam dokończyć dzieła zniszczenia. Nie powinien mieć problemów z przewróceniem rywala, ponieważ będzie od niego dużo silniejszy.

Bagieta vs Jaś Kapela kurs na Jasia Kapelę

Jaś Kapela stoczył dotychczas dwa pojedynki we freak fightowych organizacjach. W debiucie sprawdził olbrzymią sensacją pokonując Ziemowita Kossakowskiego ciosami z góry już w pierwszej rundzie. Walka ta jest definicją stylu walki Jasia Kapeli. Wprowadza on do klatki olbrzymie pokłady chaosu, który stara się przełożyć na swój atut. Niestety dla niego jest to broń obosieczna o czym przekonał się w swojej drugiej walce, kiedy to uległ przed czasem z Konradem Skolimowskim. Nie ulega jednak wątpliwości, że wprowadzenie chaosu w stójce jest największą szansę Kapeli na pokonanie Bagiety, który w ostatniej swojej walce pokazał że w stójce ma spore luki w obronie i został spektakularnie znokautowany przez swojego przeciwnika.

Prime MMA 5: Bagieta vs Jaś Kapela kiedy walka?

  • Kiedy: 1 lipca 2023 roku.
  • Gdzie: We Wrocłąwiu.

Najczęstsze pytania o Bagieta vs Jaś Kapela

  • Kiedy Bagieta vs Jaś Kapela? 1 lipca 2023 roku.
  • Jakie są na Bagieta – Jaś Kapela? Faworytem bukmacherów jest Michał Bagieta Gorzelańczyk, kurs na jego wygraną to 1.43 Kurs na Jasia Kapelę to 2.43.
  • Gdzie znaleźć Bagieta – Jaś Kapela typy? W artykule na naszej stronie.