Bartosiński – Szczepaniak kursy, typy bukmacherskie (KSW 81)

22 kwietnia 2023 roku w Tomaszowie Mazowieckim w tamtejszej Arenie Lodowej dojdzie do kolejnej gali organizacji KSW. Główną atrakcją wieczoru będzie walka o pas mistrzowski pomiędzy Adrianem Bartosińskim oraz Arturem Szczepaniakiem. Panowie zawalczą w kategorii półśredniej. Bartosiński vs Szczepaniak kursy bukmacherskie są już dostępne i przybliżymy je w tym artykule.

Adrian Bartosiński vs Artur Szczepaniak typy i kursy bukmacherskie

Bartosiński vs Szczepaniak kursy proponowane przez bukmacherów znajdziecie w tabeli poniżej. Zdecydowanym faworytem jest Adrian Bartosiński i trudno się dziwić, ostatnia seria wygranych reprezentanta Octopus Łódź musi robić wrażenie. Jeśli ktoś lubi szukać niespodzianek w wydarzeniach sportowych to na pewno kurs na Szczepaniaka może być atrakcyjny.

Bartosiński vs Szczepaniak zakłady

Wygrana Bartosińskiego

1.30

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Szczepaniaka

3.27

OBSTAW TUTAJ

Koniec w 1. rundzie

2.50

OBSTAW TUTAJ

KO/TKO lub dyskwalifikacja

1.60

OBSTAW TUTAJ

Bartosiński wygra przez KO/TKO 

1.82

OBSTAW TUTAJ

Szczepaniak wygra przez KO/TKO 

8.00

OBSTAW TUTAJ

Bartosiński – Szczepaniak typy naszym okiem

Starcie na papierze wydaje się być bardzo łatwe dla Adriana Bartosińskiego. Stylistycznie jest to pojedynek, który powinien się dobrze dla niego układać w każdej płaszczyźnie walki. Szczepaniak jest kickbokserem, który będzie chciał wymieniać ciosy w stójce. Jednakże w trakcie swoich ataków bardzo mocno się otwiera i zostawia przeciwnikom pole do skontrowania, co Bartosiński powinien być w stanie wykorzystać co w połączniu z jego siłą ciosów może, a nawet powinno skończyć się nokautem. Bartosiński vs Szczepaniak typy w naszej ocenie powinny kierować się w stronę reprezentanta łódzkiego Octopusa.

Z racji tej, że mówimy o walce wieczoru gali KSW 81 to bukmacherzy mają już dla nas pełną ofertę na to wydarzenie. Bartosiński – Szczepaniak typy będziemy kierować w stronę aktualnego numeru jeden rankingu. Bartosiński jest również faworytem bukmacherów, stąd kurs na jego wygraną nie jest wysoki. Z racji tej, że pojedynek pod względem układu styli wygląda dla niego dobrze warto rozważyć wygraną przed czasem.

Bartosiński Szczepaniak typy

Bartosiński – Szczepaniak kursy na walkę

Tak jak wspominaliśmy, oferta na walkę wieczoru gali KSW 81 jest już kompletna. Poza zwycięzcą walki, metodami wygranej możemy również skierować swój wzrok w stronę zakładów pobocznych jak suma rund w walce czy dokładna metoda wygranej. Kurs na wygraną Bartosińskiego wynosi 1.3 co idealnie odzwierciedla jego szansę na wygraną w pojedynku. Z racji tego, że mnożnik jest stosunkowo niski warto skierować swój wzrok gdzie indziej. Ciekawą opcją może być zakład na mniej niż 2.5 rundy. Co prawda to Bartosiński powinien zakończyć walkę do tego czasu ale jeśli szukać szansy na wygraną Szczepaniaka to głównie przed czasem, najpewniej w pierwszej rundzie.

Bartosiński vs Szczepaniak kursy na Adriana Bartosińskiego

Na popularnego “Bartosa” kurs na wygraną w walce wynosi 1.3. My kierujemy swój wzrok w stronę wygranej przed czasem – znajdziemy tutaj niewiele wyższy mnożnik 1.45. Będący na fali zawodnik łódzkiego Octopusa największą przewagę powinien mieć w parterze, dlatego też można spróbować większego ryzyka i wygranej przez poddanie – za wygraną w ten sposób bukmacher oferuje kurs 3.25 co na pewno przyciąga uwagę.

Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 20 zł bez depozytu za weryfikację tożsamości. Przygotuj swój kupon np, na KSw 81 i pod stawką wybierz “gram za 2800 pkt.”, co oznacza postawienie darmowego zakładu 20 zł.

Bartosiński vs Szczepaniak kursy na Artura Szczepaniaka

Szczepaniak bezwzględnie jest underdogiem i trudno szukać dużych szans na jego wygraną. Największe szanse ma w stójce, gdzie dysponuje sporym arsenałem ciosów więc będzie stanowił zagrożenie, zwłaszcza w pierwszej rundzie. Zatem w naszej opinii jeśli warto stawiać w jego stronę to godnym uwagi jest kurs 4.5 na wygraną przed czasem oraz kurs 7.0 na wygraną w pierwszej rundzie.

Najczęstsze pytania Adrian Bartosiński – Artur Szczepaniak

  • Kiedy Bartosiński vs Szczepaniak?
    22 kwietnia 2023
  • Jakie są na Bartosiński – Szczepaniak kursy?
    Faworytem jest Adrian Bartosiński – kurs 1.3. Na Artura Szczepaniaka znajdziemy mnożnik 3.27.
  • Gdzie znaleźć Bartosiński vs Szczepaniak typy?
    U nas.