Bellator 298 typy, kursy, kiedy, karta walk

W nocy kibice MMA na świecie skierują swój wzrok na Sanford Pentagon gdzie odbędzie się kolejna gala drugiej największej organizacji MMA na Świecie – Bellatora. Fanie na pewno nie będą mogli narzekać na nudę, na karcie walk znajduje się bowiem aż 17 pojendyków! W artykule przedstawimy Wam nasze Bellator 298 typy oraz poznacie pełną kartę walk tejże gali.

Bellator 298 kursy i zakłady
1
2

Storley vs Ward

1.38

OBSTAW TUTAJ

2.98

OBSTAW TUTAJ

Moldavsky vs Mowry

1.40

OBSTAW TUTAJ

2.68

OBSTAW TUTAJ

Rosta vs Jeffery

1.40

OBSTAW TUTAJ

2.68

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na inne walki

WEJDŹ NA STRONĘ

Bellator 298 kursy i typy bukmacherskie

Jak wspominaliśmy karta walk liczy aż 17 pojedynków zatem jest w czym wybierać jeśli chodzi o Bellator 298 kursy. Bukmacherzy jak zawsze dosyć wcześnie oferują kursy na komplet walk w tej organizacji, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych gal na całym świecie i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy. W artykule znajdziecie tabelę, w której znajduje się komplet kursów bukmacherskich na Bellator 298.

Bellator 298 typy bukmacherskie naszym okiem

Znając już wszystkie kursy na nadchodzącą galę amerykańskiej organizacji możemy się wziąć za Bellator 298 typowanie. Jak zwykle w przypadku tej organizacji na rozpisce znajduje się wielu murowanych faworytów oraz zawodników, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę ze sportami walki. Nie braknie jednak wyrównanych pojedynków, które powinny być niewiadomą w kwestii wyniku aż do ostatniej chwilę. Poniżej znajdziecie nasze propozycje na nadchodzącą galę Bellatora. Nie zabraknie również krótkiej analizy poszczególnych wyborów.

Logan Storley vs Brenna Ward: typy i kursy na Bellator 298

Walka wieczoru w Sanford zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem w tejże jest Logan Storley i nasze Bellator 298 typy również zakładają jego zwycięstwo. Popularny Storm to zawodnik, który słynie z bardzo dobrych zapasów. Potrafi z dużą łatwością obalać swoich rywali i kontrolować na macie. W swojej ostatniej walce musiał uznać wyższość Yaroslova Amosova, jednakże tym razem zadanie jest łatwiejsze. Rywalem Amerykanina będzie Brennan Ward. Irish to zawodnik, który prezentuje bardzo efektowny styl walki ale ma problemy z rywalami, którzy mają dobre ofensywne zapasy co w tym pojedynku będzie kluczowe. Spodziewamy się, ze Storley z łatwością będzie przewracał rywala i wygra, być może nawet przed czasem.

Bellator 298 typy

Valentin Moldavsky vs Steve Mowry: typy i kursy na Bellator 298

Jedna z najlepiej zapowiadających się walk na całej karcie. Rosjanin ma za sobą dwie porażki z rzędu – z Baderem oraz Vassellem. Walka z Mowrym będzie dla niego szansą na powrót na zwycięskie tory. Panowie mieli już okazję dzielić razem klatkę jednak ich pierwsza walka została zakończona poprzez no contest po przypadkowym włożeniu palca w oko. Mowry stoczył od tego czasu jeden pojedynek i zremisował z Alim Isaevem. Amerykanin ma na koncie 10 wygranych, wszystkie przed czasem. Mimo tego Moldavsky jest lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie i nasze Bellator 298 typy zakładają jego zwycięstwo.

James Gallagher vs James Gonzalez: typy i kursy na Bellator 298

Kolejne świetnie zapowiadające się starcie na piątkowej gali. Irlandczyk był nazywany Connorem McGregorem Bellatora, niestety jego rozwój mocno ograniczają kontuzje. Od października 2020 roku stoczył on tylko jeden pojedynek – przegrał przez gilotynę z Patchym Mixem, gwiazdą organizacji. Gallagher to zawodnik, który fantastycznie sprawuje się w stójce, ma jednak problemy z obroną obaleń i grą parterową. Jego rywalem będzie James Gonzalez, który zasłynął tym że nie przegrał przed czasem ze świetnym Aaronem Pico. Należy jednak pamiętać, że ten stoczył 2 rundy z uszkodzonym barkiem a i tak wygrał. Nasze Bellator 298 typowanie zakłada, że Irlandczyk skończy swojego rywala przed czasem po efektownej akcji w stójce.

Bellator 298 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • Bellator 298 kiedy? W nocy z piątku na sobotę – 11/12.08.
 • Bellator 298 gdzie? Sanford Pentagon w Sloux Falls.

Kto walczy na Bellator 298? Karta walk

Klasycznie na rozpisce znajdzie zarówno gwiazdy organizacji jak i zawodników, którzy dopiero zaczynają drogę na szczyt w hierarchii organizacji. Bellator 298 karta walk zawiera takie starcia jak Logan Storley vs Brennan Ward czy James Gallagher vs James Gonzalez. Ponadto zobaczymy debiut utytułowanego zapaśnika Jordana Oliviera oraz Michaela Blockhusa. W rozpisce nie brakuje również walk pań. W klatce zobaczymy m.in. Justin Kish znaną z UFC. Oto karta walk nadchodzącej gali:

 • Logan Storley vs. Brennan Ward
 • Valentin Moldavsky vs. Steve Mowry
 • Aaron Jeffery vs. Dalton Rosta
 • James Gallagher vs. James Gonzalez
 • Islam Mamedov vs. Sidney Outlaw
 • Weber Almeida vs. Lucas Brennan
 • Enrique Barzola vs. Jaylon Bates
 • Diana Avsaragova vs. Justine Kish
 • Jairo Pacheco vs. Vladimir Tokov
 • Katerina Shakalova vs. Dayana Silva
 • Sullivan Cauley vs. Hamza Salim
 • Aalon Cruz vs. Alfie Davis
 • Bryce Meredith vs. Alberto Rodriguez
 • Leandro Higo vs. Nikita Mikhailov
 • Josh Hill vs. Kasum Kasumov
 • Marcirley Alves da Silva vs. Jerrell Hodge
 • Jordan Oliver vs. Andrew Triolo
 • Michael Blockhus vs. Eli Mefford

Jak widać rozpiska jest bardzo interesująca oraz zawiera aż 17 pojedynków co powoduje że Bellator 298 karta walk będzie oferować coś dla każdego z fanów MMA na świecie.

Gdzie oglądać Bellator 298? Transmisja i stream online

Niestety gala nie będzie transmitowana na antenie żadnej ze stacji telewizyjnej w naszym kraju. Standardowo karta wstępna będzie dostępna do obejrzenia na YouTubie organizacji. W przypadku karty głównej należy już wykupić pakiet na platformie Showtime. Jej koszt to 11.99$ za miesiąc ale pierwszy miesiąc mamy za darmo. Czasami Bellator pokazuje kartę główną również na YT ale dzieje się tak rzadko.

Najczęstsze pytania o Bellator 298

 • Bellator 298 kiedy? W nocy z piątku na sobotę – 11/12.08.2023.
 • Bellator 298 gdzie? W Sanford Pentagon w Sloux Falls.
 • Kto walczy na Bellator 298? Karta walk to między innymi Logan Storley vs Brennan Ward oraz Valentin Modlavsky vs Stewe Mowry.
 • Gdzie znajdę na Bellator 298 typy? W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na Bellator 298 kursy? Fortuna.