Bestia – Bob Sapp kursy i typy na walkę | Clout MMA 2

W trakcie gali Clout MMA 2 będziemy świadkami iście… bestialskiego starcia! Rękawice skrzyżują ze sobą dwie “Bestie” – Piotr Piechowiak oraz Bob Sapp. W tekście przedstawimy Bestia – Sapp kursy oraz analizę tego bardzo interesująco zapowiadającego się starcia.

Bestia - Sapp zakłady

Wygrana Bestii

1.12

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Boba Sappa

4.58

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Piotr Bestia Piechowiak – Bob Sapp typy i kursy (28.10.2023)

Zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia jest Polak co bardzo dobrze odzwierciedlają kursy bukmacherów. Bestia – Sapp kursy jednoznacznie wskazują faworyta i potencjalnego zwycięzcę. Bukmacherzy wyceniają szansę Piechowiaka na poziomie 1.12 co zwiastuje, że powinien on bez najmniejszych problemów pokonać Amerykanina, najpewniej przed czasem. Powyżej przedstawiamy Wam tabelę z kursami na bestialskie starcie.

Bestia – Bob Sapp typy naszym okiem

Jeśli liczyliście na to, że będziemy w tej walce upatrywać szans underdoga to niestety musimy Was rozczarować. W zupełności zgadzamy się z analitykami bukmacherskimi i nasze Bestia – Sapp typy również bardzo zdecydowanie kierujemy w stronę Polaka. Piechowiak to zawodnik zdecydowanie młodszy i mniej rozbity co będzie w naszej opinii miało kluczowe znaczenie w tym pojedynku.

Bob Sapp to prawdziwa legenda sportów walki. Na pewno dysponuje on zdecydowanie większym doświadczeniem, ma na koncie walki z dużo mocniejszymi rywalami jednakże jest to melodia przeszłości. Ma to kluczowe znaczenie i nasze Bestia – Sapp zakładają, że Polak dopisze sobie do rekordu wygraną nad imponującym nazwiskiem w świecie MMA.

Zdecydowanie można powiedzieć, że stawiając na wygraną bestii z Polski nie rozbijemy banku. Kurs na wygraną Piechowiaka wynosi raptem 1.12. Wskazuje to, jak wielkim faworytem jest on w nadchodzącym starciu. Bestia nie powinien mieć żadnych problemów ze swoimi rywalem. Spodziewamy się, że pomimo gorszych warunków fizycznych, narzuci on presję od pierwszego gongu i ruszy na swojego rywala. W perspektywie kilkudziesięciu sekund od startu walki spodziewamy się również prób obalenia, które powinny zakończyć się powodzeniem. Natomiast samo zakończenie walki powinno odbyć się poprzez ciosy zadawane z góry na macie. Prawdopodobnie będzie to pierwsza runda, ponieważ Sapp jest już mocno rozbity i nie będzie w stanie przyjąć dużo ciosów od swojego rywala.

Bestia - Sapp kursy

Bestia vs Sapp kurs na Boba Sappa

Amerykanin jest legendą sportów walki na całym świecie. Sapp ma na koncie już 50 lat, w tym czasie stoczył 32 zawodowe pojedynki w MMA. W trakcie swojej kariery toczył pojedynki w takich organizacjach jak Pride, Strikeforce czy KSW. Jest to poziom od którego Piechowiak jest bardzo daleko. Upływający czas robi jednak swoje. Co prawda Sapp swoją ostatnią walkę na gali Rizin wygrał, jednakże miało to miejsce aż 5 lat temu! Wcześniej zanotował również serię 14 porażek z rzędu. Brak aktywności, podeszły wiek i rozbicie wynikające z wielu wojen na ringach na całym świecie wskazuje jasno, że Amerykanin nie ma praktycznie żadnych szans na zwycięstwo, więc kurs 4.58 na jego wiktorię jest odpowiedni jeśli nawet nie za niski.

Bonus na galę Clout MMA 2

Fortuna oferuje nowym graczom bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Nowi użytkownicy mogą liczyć na 20zł za rejestrację oraz 3x zakład bez ryzyka na łączną kwotę 600zł. Pierwszy zakład bez ryzyka w momencie rejestracji jest wyceniony na kwotę 100zł, po 3 dniach otrzymamy kolejne 200zł a na koniec, po upływie 6 dni na naszym koncie pojawi się możliwość postawienia bez ryzyka za 300zł. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla osób, które chcą założyć konto na galę Clout MMA 2. Gdy dokonacie tego na tydzień przed galą, będziecie mieli do dyspozycji zakład bez ryzyka na kwotę aż 600zł!

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Bestia – Bob Sapp

  • Kiedy Bestia – Bob Sapp?
    23 października 2023 roku.
  • Jakie są na Bestia – Bob Sapp kursy?
    Faworytem jest Bestia, kurs na jego wygraną to 1.12. Kurs na Sappa wynosi 4.58.
  • Gdzie znaleźć Bestia – Sapp typy?
    W artykule na naszej stronie.