Błachowicz – Ankalaev stream free, transmisja online, gdzie oglądać UFC 282?

Błachowicz – Ankalaev stream free, transmisja online, gdzie oglądać UFC 282?

Kibice już nie mogą doczekać się walki Błachowicz vs Ankalajew. Stream free? Jak najbardziej będzie można oglądać transmisję online za darmo!

OGLĄDAJ TUTAJ

Błachowicz – Ankalajew stream online za darmo

Jan Błachowicz powalczy o pas kategorii półciężkiej, którego zwakował Prochazka. Jego rywalem będzie Dagestańczyk, Magomed Ankalajew. Walka Błachowicz vs Ankalaev to pojedynek wieczoru na gali UFC 282. W związku z tym warto odpowiedzieć sobie na pytanie o transmisję Błachowicz vs Ankalaev. Gdzie oglądać stream online za free?

Z walki Błachowicz vs Ankalajew stream online u bukmachera Fortuna. Zobaczysz tam całą galę UFC 282. Stream online będzie dostępny za darmo, a wymagana jest rejestracja konta gracza i postawienie zakładu za minimum 2 złote.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Błachowicz – Ankalaev stream w innych miejscach?

To jednak nie jedyna możliwość, gdzie oglądać walkę Błachowicz – Ankalaev. Transmisja dostępna będzie też w telewizji, na kanale Polsat Sport. Także za darmo. Choć trzeba zaznaczyć, że Polsat Sport pokaże jedynie kartę główną UFC 282. Nie zobaczysz tam walk karty przedwstępnej i wstępnej, które naturalnie, dostępne będą u bukmachera Fortuna.

Kolejna opcja, gdzie oglądać Błachowicz vs Ankalaev stream, to UFC Fight Pass. Jest to jednak płatne źródło, a dostęp do usługi kosztuje 9.99 USD. Ta opcja daje jednak możliwość oglądania walki Błachowicza osobom, które mieszkają poza Polską i nie mają dostępu ani do strony bukmachera Fortuna ani też do Polsatu Sport.

Wiesz gdzie transmisja Błachowicz vs Ankalaev, a godzina i kiedy walka?

Kiedy Błachowicz – Ankalaev godzina? Pojedynek powinien rozpocząć się z 10 na 12 grudnia, około 5:30 czasu polskiego. Jeżeli chcesz obstawiać, poniżej sprawdzisz aktualne kursy na poszczególne rozstrzygnięcia i zwycięzcę walki podczas gali UFC 282.

Błachowicz - Ankalaev kursy

Wygrana Błachowicza

2.90

Obstaw tutaj

Wygrana Ankalaeva

1.45

Obstaw tutaj

Poniżej 1.5 rundy

4.50

Obstaw tutaj

Poniżej 2.5 rundy

2.75

Obstaw tutaj

Poniżej 3.5 rundy

2.20

Obstaw tutaj

Poniżej 4.5 rundy

1.90

Obstaw tutaj

Błachowicz wygra przed czasem

4.35

Obstaw tutaj

Błachowicz wygra na punkty

6.20

Obstaw tutaj

Ankalaev wygra przed czasem

2.90

Obstaw tutaj

Ankalaev wygra na punkty

2.45

Obstaw tutaj