Błachowicz – Ankalaev typy, kursy i zakłady (UFC 282)

Na ten pojedynek czeka całe środowisko mma w Polsce. Czas na walkę Błachowicz vs Ankalaev. Stawką pojedynku, który odbędzie się podczas UFC 282 będzie pas wagi półciężkiej. Zobacz zatem nasze na Błachowicz – Ankalaev typy i kursy, wystawione na zakłady przed bukmacherów.

Błachowicz – Ankalaev kursy bukmacherskie

Na sam początek sprawdź, jak to widzą bukmacherzy. Poniżej zaprezentowaliśmy na walkę Błachowicz – Ankalaev kursy bukmacherskie. Widać, że to Dagestańczyk jest faworytem bukmacherów podczas walki, do której dojdzie podczas UFC 282.

Błachowicz - Ankalaev kursy

Wygrana Błachowicza

2.90

Obstaw tutaj

Wygrana Ankalaeva

1.45

Obstaw tutaj

Poniżej 1.5 rundy

4.50

Obstaw tutaj

Poniżej 2.5 rundy

2.75

Obstaw tutaj

Poniżej 3.5 rundy

2.20

Obstaw tutaj

Poniżej 4.5 rundy

1.90

Obstaw tutaj

Błachowicz wygra przed czasem

4.35

Obstaw tutaj

Błachowicz wygra na punkty

6.20

Obstaw tutaj

Ankalaev wygra przed czasem

2.90

Obstaw tutaj

Ankalaev wygra na punkty

2.45

Obstaw tutaj

Nasze na Błachowicz – Ankalaev typy i analizy

Skoro znasz już na pojedynek Błachowicz – Ankalajew kursy, przyjrzyjmy się typom bukmacherskim. Naszym zdaniem, z bólem serca, ale stawiamy zgodnie z bukmacherskimi przewidywaniami na wygraną Magomeda Ankalaeva. Uważamy, niestety dla Janka Błachowicza, że walka zakończy się w którejś z trzech pierwszych rund.

Błachowicz vs Ankalaev zapowiedź walki

Skąd wzięliśmy na walkę Błachowicz – Ankalaev powyższe typy? Otóż przeanalizowaliśmy na chłodno ten pojedynek, umiejętności i charakterystykę obu fighterów oraz przede wszystkim ich poprzednie boje. Niestety, ale wszystko to dało nam wygraną Dagestańczyka.

Otóż, Magomed Ankalaev jest bardzo niewygodnym zawodnikiem. Różni się on od większości Dagestańczyków, a przede wszystkim tego, najpopularniejszego, a więc Khabiba. Ankalaev nie stawia na parter, a swoich sił szuka zawsze w stójce. Jest on inteligentnym i niezwykle przekrojowym kickboxerem.

Błachowicz - Ankalaev typy

Sądzimy, że może on kontrolować poczynania w walce Błachowicz vs Ankalaev. Potrafi dobrze kontrować. Ba, wielu twierdzi nawet, że jest najlepszym counterpuncherem w UFC. Ankalaev słynie z szybkich kombinacji ciosów i męczących middle kicków. Potrafi także mierzyć nogą wyżej na głowę rywala.

Zapewne to przeanalizowali także bukmacherzy, wystawiając na Błachowicz – Ankalaev kursy na przewagę Dagestańczyka. Ankalaev walczy z odwrotnej pozycji, co jest dodatkowym utrudnieniem. Mało tego, Magomed Ankalaev jest niepokonany od dziewięciu walk, a jedyną porażkę poniósł podczas debiutu dla federacji UFC.

Jedno jest pewne, Jana Błachowicza czeka ciężkie zadanie na UFC 282. O 9 lat młodszy Magomed Ankalajew na pewno będzie chciał sięgnąć po zwakowany przez Jiriego Prochazkę pas wagi półciężkiej. Jan Błachowicz był już w jego posiadaniu, ale stracił go podczas gali oznaczonej numerem 267, kiedy przegrał z niezwykle doświadczonym Gloverem Teixeirą.

Uważamy, że wytrzymałość w tej walce może być po stronie Błachowicza, ale szybkość, spryt i zadawanie ciosów przemawia za Ankalaevem. Teoretycznie z każdą rundą powinny rosnąć szanse Błachowicza, ale nie uważamy, że pojedynek Błachowicz vs Ankalaev wyjdzie poza trzy pierwsze rundy i niestety, jak wskazują nasze na Błachowicz vs Ankalaev typy, nie będzie to szczęśliwy dla Polaka finał.

Kiedy walczy Błachowicz z Anakalejewem? (UFC 282)

Jeżeli zamierzasz postawić na Błachowicz – Ankalaev zakłady, warto wiedzieć kiedy jest UFC 282. Kiedy? 10 grudnia 2022 roku. Karta główna rozpocznie się o 4 w nocy czasu polskiego, a Błachowicz i Ankalajew wystąpią w walce wieczoru.

Błachowicz – Ankalaev gdzie oglądać? (UFC 282)

Standardowo walki karty głównej UFC, w tym także UFC 282 obejrzysz za darmo na Polsacie Sport. Galę można oglądać także za pośrednictwem strony internetowej bukmachera Fortuna.